Halk Sigorta Sorunumuza Çözüm Üretmedi...

Aynur S. |

Halk Sigorta'nın 16566*** numaralı müşterisiyim, evimizden alt kata su akıntısı oluyor. Sigorta kapsamında olan bu sorunu defalarca Halk Sigorta'ya bildirmemize rağmen, gelen eksper "sorunu tespit edemedik, akıntının nereden kaynaklandığını bulamadık vb. " gibi ifadelerle sorunu geçiştirdi. Evimizin alt katı akan sulardan havuz gibi olunca tekrar sigortaya arayınca bu kez de sorunu çözmek yerine hesabımıza 400 TL civarında para yatırarak bizi başından defetme yoluna gittiler.

Sigortadan gerekli desteği alamayınca kendi imkanlarımızla sorunu giderme yoluna gittik ve problemin tesisatımızda meydana gelen kırılma ve çatlamalardan kaynaklandığını tespit ettik. Bu sorunun giderilmesi için 1500 TL, su sızdırmalarından kaynaklanan ev içi parke ve boya hasarlarını gidermek için de 1000 TL olmak üzere toplamda 2500 TL para harcadık. Mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Temmuz
  14:29

  Sayın Yetkili,

  Karar aynı şekilde devam etmektedir.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş

 • Aynur S.
  28 Haziran
  16:09

  Sayın Yetkili,
  daha önce yaşadığımız soruna çözüm bulmadığınız gibi, şimdi de "Kendileri aranarak ayrıntı talep edilmiştir. Bilgiler eksik olduğu için işlem yapılamamıştır"diyerek konuyu kapatmışsınız. Ayrıntıları neden bizden talep ediyorsunuz ve bilgiler neden eksik olsun; ben size müşteri numaramı veriyorum, bunun daha ötesi/ayrıntısı var mı. Sizin müşterilerinizle ilgili yaptığınız işlemlerin kaydedildiği/muhafaza edildiği bir veri sisteminiz yok mu ve bu sisteme müşterinizin numarasını girerek kendisiyle ilgili tutulmuş dosyaları/yapılan işleri göremiyor musunuz? Neden kendi yapmanız gereken işleri müşterilerinize (onlar müşteri, dedektif değil) yaptırıyorsunuz
  Buyrun size Dosya No:3092037

 • 21 Haziran
  09:27

  Sayın Yetkili,

  Kendileri aranarak ayrtıntı talep edilmiştir. Bilgiler eksik olduğu için işlem yapılamamıştır.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş

 • Aynur S.
  20 Haziran
  18:09

  Sayın Yetkili,

  bizim dosyanın açıldığından-kapatıldığından haberimiz olmadı ve dolayısıyla da elimizde dosya numarası falan yok, her gelen yetkiliniz 'biz sorunu tespit edemedik' dedi ve gitti. İlerleyen günlerde hesaplarımızı kontrol ederken öğrendik ki 400 TL civarında bir ücret yatırılmış. Biz yaptığımız harcamalarda kullanılmak üzere bu parayı çektik ve şu an elimizde sadece bu işlemin dekontu var.

  Dekont No..: 0937467 Seri:BH Tarih: 13/04/2016
  bimref: 2016-04-13-11.23.20.656553
  referans: 0278NC63528

  Mail adresi verdiğiniz ve istediğiniz takdirde dekontun görselini size gönderebiliriz.

  İyi Çalışmalar...

 • 17 Haziran
  12:04

  Sayın Yetkili,

  Dosya numarasının iletilmesini rica ederiz.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş