11 Mart 2013

Halk Sigorta Raporu Geç Düzenliyor!

23 şubat 2013 tarihinde Manisa'dan İzmir'e giderken 2006 Fiestamla trafik kazası yaptım, arabam Halk sigorta tarafından kaskolu aradım çekici gönderdiler Manisa Servise çektiler ama o günden bugüne beklemekteyim, araç talebinde bulundum önce hasar kayıt raporu açılması gerek dediler sonrada araç pert'e ayrılabilir raporu bekliyoruz dediler .

Servis 10. 000 TL fiyat çıkardı aracın pert olmasını istemediğim için eksperden kaç paraya(6. 600 TL) yaptırabilirsem pert olmaz diye bir fiyat aldım o fiyata yapacak usta buldum yaptırmak istedim bu seferde sigorta şirketi biz raporu görelim ondan sonra karara varalım dedi perşembeyi (14 mart'ı ) beklemem söylendi herhalde daha bi 2-3 hafta bekletecekler.

Hakan 171 Okunma

Cevaplar

 • Hakan 18 Mart 2013

  Daha önceki şikayetimde 14 Mart'ta belli olacak demişlerdi, kazayı 23 şubatta yaptım, bugün 18 Mart hala oyalıyorlar hasar dosyası açılması lazım, eksper bakması lazım, denetim birimi dosyayı inceliyor 3 haftadır aracım yok o kadar para verip kasko yaptıracağıma üstüne biraz daha para verip arabamı yaptırırdım üstelik bir hafta bile sürmezdi. Şu andan itibaren bir daha Halk sigortayı bırak, halk banktan hesap bile açtırmam bütün tanıdıklarımda olayları yakından takip ediyor hepsi halk sigortanın yaptıklarına birebir şahit onların ve onların tanıdıklarının da Halk sigortaya uğrayacaklarını sanmıyorum bundan sonra.

 • Hakan 18 Mart 2013

  kazayı 23 şubatta yaptım, bugün 18 Mart hala oyalıyorlar hasar dosyası açılması lazım, eksper bakması lazım, denetim birimi dosyayı inceliyor 3 haftadır aracım yok o kadar para verip kasko yaptıracağıma üstüne biraz daha para verip arabamı yaptırırdım üstelik bir hafta bile sürmezdi. Şu andan itibaren bir daha Halk sigortayı bırak halk banktan hesap bile açtırmam bütün tanıdıklarımda olayları yakından takip ediyor hepsi halk sigortanın yaptıklarına birebir şahit onların ve onların tanıdıklarının da Halk sigortaya uğrayacaklarını sanmıyorum bundan sonra.

 • Hakan 12 Mart 2013

  Halk sigortanın şikayetçilere verdiği mesajlara bir baktım şöyle, hepsi aynı otomatik cevap çözüm bulmaya yönelik değil, inceleyeceğiz demiş cevap yok mağduriyet desen giderilmemiş.

 • Halk Sigorta Temsilcisi11 Mart 2013

  Sayın Taşpınar, Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön