Halk Sigorta Ödeme Yapmamak İçin Bahane Arıyor.

Burak A. |

3 hafta önce oturduğum site içerisinde aracımı duvara çarptım. 2,500 tl' lik araç da hasar çıktı. Sigorta kaskodan önce bir kaza dedi. Ben benzin fişleri, hgs extra ile video kayıtları ile kazanın kaskoluyken olduğunu kanıtladım. Halk Sigorta, halen yok bu duvar değil, duvarın yanındaki direği vurmuş iddiası ile dosyayı kapatmayıp, aracımı servislerinde tutup beni mağdur ediyorlar.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Mart
  11:16

  Sayın Yetkili,

  Sigortalımızın adresine ve mail adresine red yazısı gönderilmiş olup kararın aynı şekilde devam ettiği konusu kendilerine iletilmiştir.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş

 • 13 Mart
  17:04

  Sayın Yetkili,

  Sigortalımızın talebi için bilirkişi ataması sağlanmış olup raporuna göre karar aynı şekilde devam ettiği konusu Burak beye bilgi verilmiştir.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş

 • Burak A.
  13 Mart
  11:13

  ACENTELERİ TUTULŞMUŞ HALK SİGORTA BÖLGE MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞÜYOR VE DUVARDA İZ YOKMUŞ ÇARPILAN YERDE ARACI 100 İLE ÇARPTIMDA İZ ARIYOSUNUZ 40 KM HIZLA ÇARPILMADAN
  İZ ARIYOLAR ARKADAŞLAR .

 • Burak A.
  13 Mart
  10:47

  evet aradı arkadaşlar yine 3-5 gün sallayıp sonrada olay yerinden dolayı reddettiler dosyayı ve aracıda olay yerinden alan kendi çekicileri kendi servislerine çekip bi ay bekletip exper parça isterken incelemye alıp acentasının ben aracı kasko yapmadan önce görmedim demesi ve benim araç kaskosuzken sağlam olması kanıtlmamam sonrada olay yerine takılıp komşularımla görüşmesi komşularımda olayı aynı şekilde anlatmasıyla dosyayı reddetmesi kaskoyu yaptırdığım parayı çöper atsaymışım bu kadar çin işkencesi çekmesdim arabamda şuan yaptırmıştım .tam bi fiyasko halk sigorta

 • 10 Mart
  15:15

  Sayın Yetkili,

  Konu hakkında telefon kanalı ile Burak Bey'e bilgi verilmiştir.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş

 • Burak A.
  10 Mart
  14:48

  27.02.2014 tarihinden itibaren servisiniz ve experiniz parça siparişi geçildi geldi gelecek derken olay nasıl denetime düşüyor bunu merak ediyorum sizden 6 adet aracımın kasko ve sigortası var. bunlarıda iptal etdircem. çin işkencesinden başka bişey değil sizinle sigorta yaptırmak.

 • Burak A.
  10 Mart
  14:31

  3 haftadır neyi inceiliyosunuz efendim bu 2,000 tllik hasar için experiniz ben onayı verdim kesinlikle sizlik bişey yok diyor. denetimcileriniz bize araç kaskoluyken ispatlayın kazayıı diyor ıspatlıyorum ve hala incelemede diyosunuz. neyi inceliyosunuz.
  bunu öğrenebilirmiyim komşularıma kadar dinlemissiniz kapıcımı dahi aracında 24 ünde alınmış benzin fişleri dahi iletttim. direk ile duvarın ne araştırması kendi servisiniz duvar diyor. bana bu gün dönüş sağlamassnız sizi tüketici mahkemesine şikayet ediyorum.

 • 10 Mart
  14:05

  Sayın Arınçer,

  Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş