22 Ağustos 2015

Halk Sigorta Geciken Dosya İşlemi.

6. ayda otoparkta park halinde duran aracıma başka bir Halk Sigortalı araç çarptı. Hemen orada tutanak tutulup yolumuza devam ettik, aracımı Esoto Kocaeli'ne tamir için götürdüm ve eksper incelemesinde sonra geri aldım. Bana birkaç gün içinde eksperin onaylayıp geri dönüş yapacağını söylerdiler. Ancak aradan bir buçuk ay geçmesine rağmen geri dönüş olmadı.

Servis gecikmenin eksperden, eksper de gecikmenin Halk Sigorta'dan kaynaklandığı söylemesi üzerine defalarca halk sigortayı aradım ancak telefonda 15-20 dk. beklememe rağmen bir muhatap bulamadım. Nasıl bir sigorta firması bu illa gidip müşterinizle birbirimize mi girelim amacınız bu mu?

Doğukan 205 Okunma

Cevaplar

  • Halk Sigorta Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Sayın Kıraç, Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

  • Doğukan22 Ağustos 2015

    Zar zor aracımın onarımına 2 ay sonra onay aldıktan sonra aracımı yetkili servise 08.08.2015 tarihinde teslim ettim. Hemen işlemlere başlayan firma 11.08.2015te tamponun onarılamayacağını yeni tampon için haber beklediklerini söylediler. Aldığım bilgilere göre orijinal parçayı karşılamayan Halk Sigorta anlaşmalı tedarikcisinde yan sanayi ürünü bir tampon gönderdiği bu tamponunda yamuk olduğu için ger gönderildiği yeni tampon beklendiği için aracımın onarımının henüz gerçekleşmediğini bildirdiler. Maddi ve manevi olarak çok ciddi bi zarardayım. Hiçbir suçum olmamasına rağmen yaşadığım şeyler çok büyük haksızlık sorumlulara hakkımı helal etmiyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön