04 Ağustos 2014

Halk Sigorta Eksper'in Bilgisizliği!

Dosya no : 2969235.

Motordan anlamayan eksper yönlendirilmiş. adam yamuk olan debraj kolu çizik içinde olan kafa grenajını bile onaylamadığı gibi ön düzen yamukluğuna bile onay vermemiştir. motordan adamakıllı anlayan bir eksperin tekrar inceleme yapmasını talep ediyor ve parçaların orjinalleri ile değişimini talep ediyorum.

Can 629 Okunma

Cevaplar

 • Can 18 Ağustos 2014

  evet. artık eksper dosyası kapandı. arka grenaj için hiçbir aksiyon alınmadı. çizik şekilde kaldı. teşekkürler halk sigorta. şahsi aracım içinde AXA sigortadan teklif aldım bu hafta içinde halk sigorta iptalini gerçekleştirip AXA'ya geçişimi yapıcam. iyi çalışmalar..

 • Halk Sigorta Temsilcisi18 Ağustos 2014

  Sayın Yetkili, Konu hakkında gerekli işlemler tamamlanmıştır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

 • Can 11 Ağustos 2014

  bravo walla. servis bana 635tl masraf çıkartmıştı. eksper 218tl onay vermiş. şu motor işi hallolsun halk sigortadan sigorta yaptırmış olduğum aracımın sigortasınıda hemen başka bir firmaya taşıyacağım.

 • Can 08 Ağustos 2014

  hiç motordan anlamayan bir eksper görevlisi gelip motorda kazadan kaynaklanan 5 parça hasardan 2 tanesine onay vermiştir. eksper ile görüşmelerim sonucu adamın motor konusunda cahil olduğunu gördüm. tarafıma bir başka eksper'in atanmasını veya daha yetkili bir şahsın incelemesini talep ediyorum.

 • Halk Sigorta Temsilcisi06 Ağustos 2014

  Sayın Yılmaz, Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön