Halk Sigorta Eksper'in Bilgisizliği!

Can Y. |

Dosya no : 2969235.

Motordan anlamayan eksper yönlendirilmiş. adam yamuk olan debraj kolu çizik içinde olan kafa grenajını bile onaylamadığı gibi ön düzen yamukluğuna bile onay vermemiştir. motordan adamakıllı anlayan bir eksperin tekrar inceleme yapmasını talep ediyor ve parçaların orjinalleri ile değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Haksız Ekspertiz Raporu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Can Y.
  18 Ağustos
  21:13

  evet. artık eksper dosyası kapandı. arka grenaj için hiçbir aksiyon alınmadı. çizik şekilde kaldı. teşekkürler halk sigorta.
  şahsi aracım içinde AXA sigortadan teklif aldım bu hafta içinde halk sigorta iptalini gerçekleştirip AXA'ya geçişimi yapıcam.
  iyi çalışmalar..

 • 18 Ağustos
  19:11

  Sayın Yetkili,

  Konu hakkında gerekli işlemler tamamlanmıştır.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş

 • Can Y.
  11 Ağustos
  15:25

  bravo walla. servis bana 635tl masraf çıkartmıştı. eksper 218tl onay vermiş. şu motor işi hallolsun halk sigortadan sigorta yaptırmış olduğum aracımın sigortasınıda hemen başka bir firmaya taşıyacağım.

 • Can Y.
  08 Ağustos
  08:47

  hiç motordan anlamayan bir eksper görevlisi gelip motorda kazadan kaynaklanan 5 parça hasardan 2 tanesine onay vermiştir. eksper ile görüşmelerim sonucu adamın motor konusunda cahil olduğunu gördüm. tarafıma bir başka eksper'in atanmasını veya daha yetkili bir şahsın incelemesini talep ediyorum.

 • 06 Ağustos
  10:45

  Sayın Yılmaz,

  Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  HALK SİGORTA A.Ş