04 Ocak 2016

Halk Sigorta Eksik Ödenen Hasar Tutarı!

3099804 numaralı hasar dosyası ile aracımdan çalınan Avgo Smart marka ve modelli multimedya sistemin yerine yine aynı marka ve modelli 1550 TL bedel ödeyerek multimedya sistemi aldım. Ancak firmanız tarafıma poliçemde 1000 TL teminat olduğunu belirterek bu tutar üzerinden ödeme yapmıştır.

Çalınan multimedya sistemim yerine; Serviste, orijinal multimedya sistemi takılsaydı firmanız (Halksigorta) yetkili satıcıya 4.500,00- TL (Volkswagen uz** oto hasar danışmanı Ö*** beyin belirttiği tutar) gibi bir bedeli ödemek zorunda olacaktı. Sizlerden ricam konunun araştırılarak tarafıma eksik yatan 550,00 TL tutarın ödenmesidir.

Mehmet 520 Okunma

Cevaplar

  • Halk Sigorta Temsilcisi18 Ocak 2016

    Sayın Yetkili, Teminat limitinin tamamı ödenmiş olup farklı bir ödeme yapılamayacağı hususunu, Bilgilerinize arz ederiz. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

  • Mehmet13 Ocak 2016

    yaklaşık 10 dun oldu ancak henüz bir cevap alamadım, kasko firmasi benim zararimi karsilamayacak ise kasko yaptirmanin amaci nedir?

  • Halk Sigorta Temsilcisi04 Ocak 2016

    Sayın İlgili, Talebiniz şirketimize ulaşmış olup ,inceleme süreci tamamlandıktan sonra sonuç sizinle paylaşılacaktır. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI HALK SİGORTA A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön