14 Mayıs
#11973645

Halk Hayat ve Emeklilik Otomatik BES Ayrılama Talebi...

Halk Emeklilik otomatik BES'ten ayrılmak için 1 hafta önce talep oluşturdum ve akabinde aynı gün içerisinde ayrılma talep formunu doldurarak gönderilmesi gereken mail adresine ulaştırdım. Fakat ben bu kadar ilgisizlik görmedim her türlü reklam amaçlı mesaj atmayı bilgilendirme yapmayı biliyorsunuz ama ayrılmak istediğimde ayrılma talebiniz alınmıştır evraklarınız elimize ulaşmış işleme alınmıştır veya alınacaktır hiçbir şekilde bir bilgi verilmiyor geri dönüş sağlanmıyor, yapmanız gereken sadece bir SMS göndermek kendim arayıp işlemlerin yapılıp yapılmadığını soruyorum evrak elimize ulaşmış eee 20 gün içerisinde işleme alınır ya evrakta bir yanlış bir hata varsa 20 gün sonra söyleyip bir 20 gün daha mı bekleteceksiniz 3 5 bin TL para için Allah aşkına yapmanız gereken gönderdiğim evraktan IBAN numarasını teyit edip hesabıma gerekli miktarı göndermek siz bu işi 20 günde halledebiliyorsanız millet nasıl size parasını emanet ediyor anlamıyorum.


Lütfen ayrılma işlemlerimin başladığına dair ve ücretin hesabıma ne zaman yatacağına dair bir bilgi verin rica ediyorum.

Erdem Erdem 224 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Erdem'in Teşekkür Mesajı15 Mayıs

    Bende ilginiz için teşekkür ederim.

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi15 Mayıs

    Merhaba, Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Ayrılma talep formunuz 08.05.2019 tarihinde tarafımıza ulaşmış olup işleme alınmıştır. İadeniz 15.05.2019 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. Saygılarımızla. Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. 0850 800 44 00

Ziyaretçi Yorumları