16 Ağustos 2018
#10796525

Halk Hayat ve Emeklilik Hayat Poliçesi İptali!

Halk hayat emeklilik'in hayat sigortası kısmından bana onaylatılan hayat sigortası poliçemi şiddetle iptal ettirmek istiyorum. Beni telefon numaramla birçok kez arayarak rahatsız ettiler bu da yetmezmiş gibi bir de ağzımdan çıkan onaylıyorum kelimesiyle, aslında onayladığım şey babamın benim adıma yaptığı bireysel emekliliktir. Telefon görüşmemde de bundan bahsetmiştim çalışanınıza. Kendim öğrenciyim ve bir ödeme yapmayacağımı belirttim, sadece babamın benim bireysel emeklilik hesabıma ödeme yapacağını söylemiştim.


Hayat sigortası da nereden çıkıyor anlam veremiyorum. Resmen hayat sigortası poliçesini imzalamış ve paranında hesabımdan çekildiğini görmekteyim. Üstelik 2035'e kadar, maşallah gerçekten daha güzel bir çalışma disiplininiz olamazdı. Böyle bir şey istemiyorum. Konu hakkında hiçbir bilgim dahi yok. Daha fazla paramın çekilmesini istemiyorum. Bunu görür görmez çağrı merkezinizi aradım ve bana yardım edemeyeceklerini söylediler. Onlar ne için çalışıyor? Şimdi gecenin bu saatinde sabah dokuzda açılan çağrı hattınızı beklemek zorundayım halbuki sizin tarafınızdan milyon kez gün içerisinde aranmama rağmen ve tek bir onaylıyorum kelimesine bakarak üzerimden hayat sigortası gerçekleştirmişsiniz.


Bu ikisinin farklı olduğundan bile haberim yok, ilgi alanım hiç değil. Bireysel emeklilik babam tarafından sağlanmaktadır. Hayat sigortası gibi bir şey istemiyorum, hiçbir zamanda istemedim. Çekilen paramıda hesabımda görmek istiyorum. Benim zaten gelecekte çekilecek miktarda para, banka hesabımda bulunmamaktadır.

Pelin Pelin 881 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi16 Ağustos 2018

    Sayın Yetkili, Sigortalı aranarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları