27 Şubat #10178047

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Şikayete Göre Mi Para Ödemeleri Sıraya Konuluyor!

16.02.2018 tarihinde Halkemeklilik.com.tr online işlemlerde yapmış olduğum ayrılma talebimi 5-6 gün bekledikten sonra herhangi bir geri dönüş ya da mail ya da mesaj göndermedikleri için 4444400 numaralı hattı aradım fakat burada karşıma muhatap olacak birilerini bulamadım tabi ki sesli yanıt sisteminden talebimin kayda alındığını söylediler ve benden ekteki formu imzalayarak belirttikleri adrese göndermemi istediler bende 21.02.2018 tarihinde posta ile formu gönderdim 23.02.2018 tarihinde de PTT posta sistemi üzerinden ellerine ulaştığını öğrendim ama halen bana paranın ne zaman yatacağı hakkında bir bilgi yada kayda alınmıştır gibi bir mesaj da gelmedi.


buradan yetkililere seslenmek istiyorum biz size borçlu olsak günde 80 kere bizi aramayı biliyorsunuz fakat kendiniz bir ödeme yapacağınız zaman hiç ses seda çıkmıyor, ne kadar garip değil mi... Paramın ivedi bir şekilde yatırılmasını.

Mehmed 558 Okunma

Cevaplar

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi28 Şubat

    Sn. Ö., Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Ayrılma talep formunuz 23.02.2018 tarihinde şirketimize ulaşmıştır. Ayrılma işlemleri ayrılma talep formunun şirketimize ulaşım tarihi itibari ile yasal süreç olan 20 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön