16 Mart 2013 #1689617

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Ödemede Zorluk Çıkarıyor!

Amasya Merzifon Halkbankasından babam 7, 500 kadar kredi çekmişti malesef rahatsızlığından ötürü babamı kaybettik babam vefat etmeden bir miktarını kapatmıştı ,geri kalan kısmı sigorta bize 3 varışçı olarak paylaştırdı biz 2 kardeşiz ağbim ben ve annem.


290 tl ben bankadan çektim annem 190 olarak çekti ama ağbim Amasya merzifon da bulunmadığı için çekemedi sonradan o para hesaptan çıktı ağbimin araştırmasına yönelik yaşadığı Bursa gemlik ilçesi Halkbank hesabında da olmadığı ve bunun için Amasya sigortaya gerekli olan dilekçeyi gönderdim takip ettim ne merzifon Halkbankasında ne gemlik Halkbankasında bi sonuca ulaşamadım 2 aydır yanıt bekliyoruz sonuçlanmadığı müddetçe şikayetçiyiz.

Cemile 147 Okunma

Cevaplar

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi18 Mart 2013

    Sn. Yetkili, Vefat tazminatına ilişkin tutar sigortalının borcuna karşılık daini mürtehin statüsünde olan Bankaya yapıldığı için varislere yapılacak bir tutar bulunmamaktadır. Varisimiz aranarak konu hakkında bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. 444 44 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön