25 Ekim 2017
#9726824

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Kredi Kullanırken Zorunlu Yapılan BES'in İptali

Halkbank'tan konut kredisi kullanırken eşime zorunlu olarak BES yaptılar. Eşim bu işlerden fazla anlamadığı için iptal eziyeti çekiyorum. Halk Emeklilik müşteri hizmetleri hafta içi tamda benim işte olduğum saatlerde çalışıyor. Bu yüzden eşimle birlikte arayamıyorum. Telefonla sesli yanıt sistemi de akşam 18:00 'den sonra çalışmıyor. İnternetten online işlemlerden iptal yapılamıyor. Yani zorunlu yapılan BES'i iptal etmemek adına her türlü zorluğu yapıyorlar. Her şeyin online yapıldığı bu çağda online iptal olmaması sadece insanlara eziyet ve zorla sistemde tutma çabası. Ama yeni giriş yapma talebi yaparsanız onlar sizi arıyor ve her şey çok kolay oluyor.

Şaban Şaban 1.641 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi26 Ekim 2017

    Sn. Ağır, Katılımcımızın sistemde çıkış talebi mevcut olup, Katılımcımız 5 iş günü içerisinde arandığında sözlü onay vermesi durumunda hiç bir kesinti yapılmadan ve Herhangi bir evrak doldurulmasına gerek bulunmadan alınan tutar 10 iş günü içerisinde ödeme aracına iade edilecektir. Saygılarımızla.

  • Şaban26 Ekim 2017

    Şikayetleri okumadan sistemsel cevap verirseniz böyle saçma bir şey ortaya çıkar. Anlatılan seçenekler sadece otomatik katılımda var. Lütfen şikayetimi tam okuyunuz ve buna uygun cevabi veriniz

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi26 Ekim 2017

    Sn. Ağır, Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. www.halkemeklilik.com.tr üzerinden Halk Emeklilik müşteri numaranız ile yada T.C kimlik numaranız ile cep telefonunuza gelecek şifre aracılığıyla giriş sağlayıp Talep menüsü altında Ayrılma seçilerek veya 'AYRILMA yazıp TC Kimlik numaranızı yazarak otomatik katılım sözleşmenizin çıkış işlemlerini başlatabilirsiniz. Saygılarımla.

Ziyaretçi Yorumları