28 Haziran 2017
#8694579

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Kredi Kapatmayı Kabul Etmiyor ve Oyalıyor!

Babama 2 ay içinde kanser teşhisi konuldu ve vefat etti. Hastalığa yakalanmadan önce 2 kredisi mevcuttu biri 5 bin TL diğeri 10 bin TL,5 bin lira olan krediyi hayat sigortası kapattı yüksek meblağda olan kredi için hastayken çekilmiş dediler, oysaki babam krediyi 2016 yılı Eylül ayında çekmiş kanser teşhisi ise 2017 yılı Şubat ayında koyulup Nisan ayında vefat etti. Halk Emeklilik'e 16 Mayıs tarihinde itiraz edip dilekçelerimi ve ek olarak ilk teşhis raporlarını gönderdiğim halde yaklaşık 1 buçuk aydır geri dönüş alamıyorum ve sürekli ölen babamın hesabımdan para kesiyorlar. Bu nasıl bir saçmalık nereden para alalımın peşinde dolaşmaktan başka ne iş yapılıyor? Oyalanıyoruz sürekli net bir cevap alamıyoruz.

Nilay Nilay 1.021 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Nilay06 Şubat

    2 buçuk ayın sonunda ve taraflarına sunduğum onlarca ek dosyaların sonucu olarak konu nihayetinde çözüme kavuştu. Babamın kanser değilken krediyi çektiği ortada dosyalardan kaynaklı sorun oluştuğunu dile getirerek ödemeyi yaptılar.

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi28 Haziran 2017

    Merhaba, Öncelikle size ve ailenize baş sağlığı dileklerimizi iletmek isteriz. Dosya kontrolü için babanız ait T.C kimlik numarası veya poliçe numarası iletmenizi rica ederiz. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları