21 Ocak 2014

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Her Ay Kesinti Yapıyor

Eşim n** s** Halkbank'tan tüketici kredisi çekmişti. Emekli maaşımdan her ay belli bir miktar kesiliyor. Çektiği kredileri ödediği ve her ay hayat sigortası primi kesildiği için doğru dürüst maaş alamıyor. Bu para her ay mı kesilecek? Maddi sıkıntımız var. Eşim maaşından kesilmesini istemiyor. Hayat sigortası poliçesini iptal etmek istiyor,ne yapabiliriz? Maddi durumumuz düzelince hayat sigortası poliçesini yenileyebilir miyiz? Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. beni kısa zamanda bilgilendirirseniz sevinirim.

Suzan 352 Okunma

Cevaplar

  • Suzan07 Şubat 2014

    Dedikleri gibi Halk hayat ve emeklilik'e telofon ederek sigorta poliçemizin iptalini istedik.tamam 4-5 gün sonra şubenize gidin,biz oraya evrakları göndereceğiz imzalarsınız dediler.eşim bugün halk bankasına gittiğinde poliçeyi iptal edemiyeceklerini yatırdığımız pirimleri geri ödeyemiyeceklerini .ödediğimiz primleri fona yatıracaklarını ,poliçeyı bir yıllığına dondurabileceklerini söylemişler.eşim çaresiz imzalamak zorunda kalmış.biz poliçeyi iptal ettirmek ve ödediklerimizin iadesini istiyoruz.eşim zaten emekli .neden zorla sigortada kalmamızı istiyorlar.zoraki sigorta olur mu?ne yapabiliriz. yardımcı olursanız çok memnun olurum.(eşim hasta ve paraya ihtiyacımız var.)

  • Suzan24 Ocak 2014

    hayat emeklilikten aradılar.istersek telefo ederek bireysel emeklilikten ayrılabileceğimizi söylediler.inşallah dedikleri gibi olur.maaşımızdan kesmezler.durumu size bildiririm.ilginize teşekkürler.

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sn. Yetkili, Katılımcımız şikayete konu talebi hakkında bilgilendirilmiş ve konu hakkında memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. 444 44 00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön