19 Şubat 2015

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Bireysel Emeklilik Adı Altında Paramıza El Koydu

Babam adına şikayette bulunuyorum. Halk Bankası emeklilik hesabı var. Birgün babamı bu bireysel emeklilikten aramışlar, babamda emeklilik lafını duyunca onaylıyor musunuz deyince görevli kişiye evet demiş.


Her ay ek avansı normale dönmeyince babam gidip sormuş neden normal değil diye oradaki çalışan bireysel emekliliğe geçmişiniz demiş. Durdurmalarını istedi,durdurdular. Babam bugün ihtiyacı olduğu için o parayı almak istemiş verdikleri yanıt 2-3 yıl sonra alabilirsiniz, alırsanız 250 TL'sini öderiz. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Paraya el koymaya ne hakları var? Devlet destek parası vermiş, biz zaten o parayı istemiyoruz ki ne kadar parasını kestilerse o kadarını istiyoruz.

Esma 1.964 Okunma

Cevaplar

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmış ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

  • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi19 Şubat 2015

    Müşterimizin bildirimi değerlendirmeye alınmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi 365 gün 24 saat hizmetinizde olan Dialog'un 444 0 400 numaralı telefonu ve 212 340 09 99 numaralı faksımıza ya da www.halkbank.com web sitemize iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön