17 Ocak #10029226

Halk Hayat ve Emeklilik A.Ş. Ayrılma Talebi İçin Form Gelmiyor

Çalışanlar BES'ten ayrılma talebi gönderiyorlar ama sistem süreli ara verme diye kaydediyor. Çalışanlara bir form mail atacaklarını ve bu formun fakslanması neticesinde sistemden ayrılmanın gerçekleşeceğini beyan etti danışmanımız ama mail aracılığı ile form gelmiyor. İşlemi neticelendiremiyoruz. Lütfen yardımcı olun, askıda kalıp 3 ay sonra tekrar kesinti yapılmaya başlanıyor.

Sema 658 Okunma

Cevaplar

 • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi22 Ocak

  Sn. K., Şirket Otomatik katılım yetkilinizin 0850 800 44 01 numaralı kurumsal Müşteri hizmetlerimizi aramasını rica ederiz. Saygılarımızla.

 • Sema18 Ocak

  Otomatik aynı cevapları göndermeniz bana yardımcı olmuyor, bu şekilde çözemeyiz. Lütfen ilgili birim yöneticiniz detaylı bilgi versin.

 • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi18 Ocak

  Merhaba, Formlar bölümü altında ayrılma talep formu bulunmaktadır. Saygılarımızla.

 • Sema18 Ocak

  Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim ancak zaten kendim için sormamıştım ben sistemden hemen çıkmıştım. Çalışanlarımız için ise dediğiniz gibi online işlemlerde böyle bir dilekçe örneği yok, çıktı alabileceğimiz bir form bulamadık. (online işlemlerden ayrılma talebini gönderiliyor, ayrılma talebiniz alınmıştır, diyor ancak talepleri listelediğimizde bu kişileri ara verme listesinde görüyoruz. Sizden ricam bankanıza ait ayrılma talep formunu temin edeceğimiz direkt bir link ya da [email protected] adresine matbu dilekçe örneğinizi mail atmanız, iyi çalışmalar.

 • Halk Hayat ve Emeklilik Temsilcisi18 Ocak

  Sn. K., Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. 21057177 numaralı katılım sözleşmeniz 11.05.2017 tarihinde sonlandırılmıştır. ayrıca iptal talebi bulunan katılımcılarımız www.halkemeklilik.com.tr sitemiz online işlemler bölümünden ayrılma talep formlarına ulaşabilmektedirler. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön