Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Sürekli Oyalıyorlar Hâlâ Maaşımdan Para Çekiliyorlar Paramı Vermiyor

1.053görüntüleme
Ayşegül
Ayşegül 03 Kasım 2020 12:53

Bundan 30- 35 gün önce bireysel emekliliğimi bozdurdum. İki tane vardı. Birini on gün içinde hallettiler. İkincisini bir aydan fazla zaman geçmesine rağmen hâlâ vermediler. Ben iptal ettirmiş olmama rağmen maaşımdan sürekli para çekmeye devam ediyorlar. Her gün arıyorum. Değişik bahaneler üretiyorlar. Bozdurup parasını aldığım BES için bile emekli maaşımdan para çektiler. Bankaya gidiyorum is bizden çıktı devlet hepsini bir araya topladı diyorlar. Bu kadar mi aç bunlar insanların üçkuruşlarınada saldırıyor arkadaş ben anlamadım. Anlayan varsa bana anlatsın. Ben torunlarıma yaptırdım. İhtiyaçları oldu bozdurdum. Bu ne is çözemedim.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik03 Kasım 2020 13:23

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik03 Kasım 2020 13:44

Değerli Müşterimiz, Kurumumuzda adınıza ait bireysel emeklilik sözleşmesi bulunmamaktadır. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler