Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Paramı Vermiyorlar

736görüntüleme
Zühal
Zühal 24 Kasım 2020 12:50

2017 yılında üye oldum 2019 yılı Kasım ayında istifa etmek istedim online müracaat yaptım faks numarası verdiler faks çektim ancak verilen faks numarası Ankara'da Ziraat Bankın faks numarası çıktı Ziraat Bankası'ndan beni aradılar yanlış yere faks çekiyorsun dediler tekrar Halk Emeklilik'i aradım ancak sorununu çözmediler haliyle faks çekip resmi evrakla müracaatta bulunamadım online müracaatta istifa işlemi yaptım. Sonrasında bana herhangi bir dönüş yapılmadı 2019 Aralık ayında da maaşımdan kesinti yapıldı. Bende iptal edilmemiş devam ediyor emekliliğin diye düşündüm 2020 Kasım ayında tekrar istifa etmek istiyorum deyince hesabınız 2020 Ocak ayında dondurulmuş dendi. Benim böyle bir talebim olmamasına rağmen emekliliğini dondurmuşlar. Paramı tarafıma yatırmadılar ve param üzerinden haksız kazanç sağlandı. Şu an paramı istiyorum bu kezde aktifleştirin hesabınızı diyorlar. Ve tarafıma yatacak paradan bir sürü kesinti yapıyorlar. Yetkililere sesleniyorum birileri dur desin artık. Kendi paramızla rezil oluyoruz.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik24 Kasım 2020 13:25

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik24 Kasım 2020 16:01

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili elektronik posta aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler