Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bireysel Emeklilik İptali

823görüntüleme
Kübra
Kübra 01 Kasım 2020 15:36

Bireysel emeklilik iptali için faks yolu ile 31.09.2020 tarihinde evrak gondermini gerçekleştirdik, hala bir geri dönüş yok. Müşteri temsilcileri evrak ulaştığında hata olursa geri dönüş yapılır dedi. Hata olmadığını düşünerek geri dönüş yapılmadı ama hala ne para yatırıldı ne evrak ulaşıldı diye bilgi verildi. Şu an bu paraya ihtiyaç duyduğumuz için iptalini sağlıyoruz. Rica ediyorum. Geri dönüşü gerçekleştirin bu kadar mağdur edilmez, lütfen acil dönüş bekliyorum.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik02 Kasım 2020 09:14

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik02 Kasım 2020 11:59

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 04.11.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler