Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bes İptali İçin 5 Yıl Bekleyin

944görüntüleme
Mustafa
Mustafa 26 Kasım 2020 09:16

Az önce besten ayrılma talebinde bulundum 5 yıl içinde ayrılamazsınız ayrılırsanız sadece sözleşme iptal olur. Paranızı size veremeyiz dediler. Zaten bu bu iptali paraya ihtiyacım olduğu için iptal etmek istedim. Çok yardımcı oluyorsunuz. Vatandaşlara her şeyimi iptal edeceğim Halkbank'la olan yazık günahtır kredi kullanırken yaptırdılar. Zorla ayrılırkende parayı vermiyorlar. Yazık günahtır

Gelişme
Gelişme

30 Kasım 2020 10:34

Hala sorunum çözülmedi hala bekliyorum yazıl günahtır

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik26 Kasım 2020 09:18

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik26 Kasım 2020 15:12

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili elektronik posta aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler