Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) Bes Giriş Aidatı Kesintisi

1.012görüntüleme
Rahim
Rahim 13 Kasım 2020 17:31

4 ay önce hem maaş bankam hem devletimizin bankası olan Halkbank'tan konut kredisi kullanırken istemediğim halde, süslü cümlelerle ve alelacele bireysel emeklilik sistemine dahil ettiler. İstemediğimi belirttiğimde zorunlu olduğunu, bir süre sonra ayrılabileceğimi ve sıkıntı olmayacağını söylediler. Herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı. Şu an ayrılık talebinde bulunuyorum ve 200₺ giriş aidatı kesintisi adı altında ana paramdan kesiliyor. Kesintimin yatırılmasını talep ediyorum. Yatırılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik13 Kasım 2020 17:32

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik16 Kasım 2020 15:04

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili elektronik posta aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler