Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Türkiye Hayat Emeklilik (Halk Emeklilik) 70 Gündür Yatırılmayan Bes Ödemesi.

664görüntüleme
Hasan
Hasan 26 Kasım 2020 14:01

Merhaba. Türkiye Hayat ve Emeklilik a. Ş. Ye ait 102457 sözleşme numaralı Bireysel Emekliliğimi, 10.09.2020 tarihinde ekteki Garanti BBVA Adıma kayıtlı hesap numarası ve bilgilerimi vererek sonlandırdım. Sözleşme gereği , 10 gün içerisinde bireysel emekliliğimde biriken, birikimlerimin hesabıma yatırılacağı bilgisi Türkiye Hayat ve Emeklilik a. Ş. Tarafından, tarafıma iletildi. Sözleşmede belirtilen 10 gün olan süre geçmesine rağmen, hesabıma firma tarafından para yatırılmadı. Firmayı arayarak bilgi almak istediğimde bana, hesabı tarafıma ait olmayan dekont gönderimi yaptılar. Paylaşılan dekontta ki hesap numarası bana ait değildir. Hesap hareketlerim, ekte mevcut olup, kazanılan tüm bireysel emeklilik birikimimin geç yatırma faizi ile birlikte yatırılmasını istiyorum. Yasal sözleşmedeki şartları dahi yerine getirilmemiştir.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik26 Kasım 2020 14:12

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik26 Kasım 2020 17:57

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili elektronik posta aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü talebinizi www.turkiyehayatemeklilik.com.tr'de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden bizlere iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT VE EMEKLİLİK A.Ş.

Hasan
Hasan27 Kasım 2020 00:39

Paylaşmış olduğunuz müşteri iletişim numarasından müşteri danışmanına ulaşmanın imkanı yoktur. BES iptal edildiği için bağlanılamamaktadır. Bende telefonda 3 kez hesap numarası alıp parayı başka yere yatırdığınızı söylüyorsunuz. İsmime ait olmayan ibana nasıl para yatırılmıştır?. Ödeme yapıldığı iddaa edilen hesap ektresini daha önce ilettiğim gibi tekrar iletebilirim.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler