Halk Emeklilik ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Türkiye Hayat Emeklilik BES'te Biriken Paramı Alamıyorum

993görüntüleme
Glcn
Glcn 10 Kasım 2020 13:06

Bireysel Emeklilikte sisteminden ayrılmak için başvurumu yaptım. Ayrılma formunu mailime göndermelerini bekledim sürekli telefon açarak ulaştım ona da. Daha sonra formu bu gelişen teknolojiye rağmen ya faks ya da posta yoluyla iletmem istendi. Faksı 30 Eylül'de gönderdim ve ellerine ulaştığını teyit ettim. 20 günü bekledim ulaştığımda faksın ellerine ulaşmadığını maillerine göndermemi istediler. Onu da gönderdim. Ayrılma talebime rağmen bu ayda para çekildi hesabımdan. Biriken paramı çekmemem için ellerinden geleni yapıyorlar. Devlet desteğini geçtim kötü günler için biriktirdiğim paramı alamıyorum. Devam etmek isterdim ama beni pişman ettiler.

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik10 Kasım 2020 13:34

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

Halk Emeklilik Logo
Halk Emeklilik10 Kasım 2020 14:55

Değerli Müşterimiz, Bireysel emeklilik sözleşmenizin iptali sağlanmıştır. İadeniz 13.11.2020 tarihinde saat 17:30'dan sonra hesabınıza gerçekleştirilecektir. Hesap hareketlerinizin kontrolünü rica ederiz. 0850 202 20 20 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak sözleşmeniz hakkında bilgi alabileceğiniz gibi, internet sitemizden “sorun çözelim” bölümüne dilediğiniz zaman talebinizi iletmeniz halinde tarafınız ile en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat Emeklilik A.Ş.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler