Sigorta Yanılttı

Birgül Birgül19 Ekim 2020 12:58

Halkbank Adana Çukurova şubesinden 11.03.2020 tarihinde konut kredisi kullandım. Tarafıma konut kreşinden dolayı (üstelik zorunlu olmadığı halde) 1368.48 TL tutarında ve 5 yıl süreli hayat sigortası poliçesi düzenlendi. 22.09.2020 tarihinde kredi borcumu erken kapattım ve sigorta poliçe prim iadesi olarak hesabıma 649.83 TL yatırıldı. Sadece 6 ay gibi bir süre için 718.65 TL kesinti yapıldı. Müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüğümde yapılan kesintiyi çok yüksek bulduğumu ifade ettiğimde konuyla ilgili detaylı bilgi veremeyecekleri ve ilgili mercilere şikayet edebileceğim söylendi. Konu hakkında e-devlet üzerinden de şikayette bulunacak ve süreci sonuna kadar takip edeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Halk Emeklilik Logo Halk Emeklilik 19 Ekim 2020 13:49

Değerli Müşterimiz, Geri bildiriminiz ile ilgili elektronik posta aracılığı ile tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için www.turkiyehayatemeklilik.com.tr 'yi ziyaret edebilir, sözleşmeniz/poliçeniz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak ve işlemlerinizi hızlıca yapabilmek için Cep Şube'mizi telefonunuza indirebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla. Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş.

Halk Emeklilik Logo Halk Emeklilik 19 Ekim 2020 13:42

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz geri bildirim incelenmeye başlanmış olup, konuyla ilgili en kısa sürede tarafınız ile iletişime geçilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Geri Bildirimleriniz ile ilgili her konuyu www.turkiyehayatemeklilik.com.tr’de yer alan Çözüm Merkezi adımından veya 0850 202 20 20 numaralı telefondan tarafımıza iletebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TÜRKİYE HAYAT EMEKLİLİK A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler