26 Şubat 2013 #1654309

Halitler Teknik Servis Makineyi Yapmamış!

Anakartı yanmış amorsitörleri bozuk diye alıp götürdüler. bu parçaları değiştirip yenisini taktıklarını 280 tl tuttuğunu söylediler. ödemeyi yaptım. fakat makinem gene bozuldu önceki yaşadığım sorunlar ve yenilerini yaşamaya başladım. tekrar çağırdım.


Bu sefer arızasının başka olduğunu söylediler. yetkili servis misiniz diye sorduğumda evet dediler, makinemi getirdiler 150 tl daha bayıldık. makineyi teslim aldıktan sonra 3 yıkama yaptım ikisinde gene sıkmadı, para iadesini kabul etmediler ve aslında hiç bir parçasını değiştirmemişler.

Ayten 618 Okunma

Cevaplar

  • Ayten27 Şubat 2013

    Halitler teknik servisten beni dolandırdıkları için paramın iadesini yada değiştirdik deyipte aslında hiç değiştirmedikleri parçaları ambalajlarıyla getirip evimde takmalarını istedim ama kabul etmediler. Bu servisin mağduru tüm arkadaşlara sesleniyorum ben hakkımı aramak için tüketiçi haklarına dilekçemi verdim.Sizde hakkınızı arayın. Bir yol bulmuşlar banları çağırdığında abla senin makinan çok değerli daha böyle makina çıkartmıyorlar deyip seni tamirat için ikna ediyorlar.Birde arıza tespiti ücretsizse hiç yanaşmayın.Sonuç alana kadar bu işin peşini bırakmayacağım lütfen sizde susmayın yaptıkları yanlarına kalmasın.Hakınızı aramak için parayada ihtiyacınız yok.Tüketiçi hakları kaymakamlıklarda var.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön