27 Ekim 2016

Haliç Üniversitesi Burs Haksızlığı...

Eşimi, 2015-2016 öğretim yılında tekstil moda tasarımı bölümüne %75 mütevelli heyet bursuyla kayıt yaptırdık ve ödemeleri yaptık. 2016-2017 dönemi için türlü özel nedenlerden dolayı kayıt dondurma süresi içerisinde kaydımızı dondurmayı düşünürken karar değişikliği ile kayıt yenilemeye karar verdik. Ama bu sefer burs oranımızın %50'ye düşürüldüğünü öğrendik. Sebebinin ise bir önceki dönem dilekçe ile talepte bulunmadığımızı ve mütevelli heyetinin ıslak imza ile değil maille onay verdiği söylendi! Allah aşkına dilekçe gerekliliğini, iç prosedürleri benim mi bilmem gerekiyor? Sizin mütevelli heyetiniz neden onay verdi? Yetmezmiş gibi mütevelliden burs talep formu doldurabileceğimiz söylendi, hemen ertesi gün gittik ve form süresinin dün sonlandığı söylendi! Burs oranımızın düşürüldüğü, form doldurma süresi hiçbiri bildirilmedi. Dilekçemiz hazır, rektöre, bakanlığa hepsine şikayet edeceğim emin olun.

Yasin 1.683 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 27 Ekim 2016

    Bana çağrı merkeziniz falan ulaşmasın, defalarca konuştuk, ne öğrenci işleri, ne öğrenci muhasebesi, ne de fakülte sekreterliği hiçbiri yardımcı olmadı. Bana dönüş yapacaksa yardımcı olacak biri dönüş yapsın, halden hukuktan haktan anlayan yetkili biri dönüş yapsın. İşbilmezliğiniz yüzünüzden bir dünya maddi külfetin altına girdik. İlk sene %75 burs kazanmasak üniversitenize kayıt dahi olmuyorduk zaten!

  • Haliç Üniversitesi Temsilcisi27 Ekim 2016

    Sayın Yasin G., Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili, yetkili birimlerimiz tarafından size dönüş sağlanacaktır. 444 25 42 müşteri hizmetleri numaramızdan www.halic.edu.tr adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön