Hakmar Gıda ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tuncay'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Hakmar Gıda Personelinin Davranışı!

3.401görüntüleme
Tuncay
Tuncay 28 Mayıs 2019 21:18
ÇözüldüÇözüldü
Tuncay'ın Teşekkür Mesajı
“Dün yaptığım şikayetin sonucun da bugün yetkililer konu ile alakalı bana ulaştılar kamera kayıtlarından izleyip personel hakkında gerekli işlem yapılacağını söylediler gayet ilgili ve alakalı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Olayın sonucunu öğrenmeyi kendilerinden talep ettim ben öğrendiğimde buraya da yazacağım.”

Tuzla Aydıntepe Mah. Hakmar'da erkek bir kasiyeriniz çalışmakta, isim olarak bilmediğim için fiziken söylemek isterim ki zayıf 23-24 yaşların da bir genç, kendisi sözlüm olan kıza kasa dan poşet istediğinde poşeti yere (ayak bastığımız zemin) atarak al demesi, parayı fırlatır gibi vermesinden dolayı rahatsız olduk, şahsen ben orada değildim orada olsam herhalde çalışanınız çalışamaz raporu kesin alırdı. Hakmar olarak çalışanlarınızı biraz eğitimli ve kaliteli seçmenizi öneririm.

Hakmar Gıda Logo
Hakmar Gıda29 Mayıs 2019 10:32

Şikayet kaydınız oluşturulmuş olup , gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

Tuncay
Tuncay29 Mayıs 2019 21:16

Dün yaptığım şikayetin sonucun da bugün yetkililer konu ile alakalı bana ulaştılar kamera kayıtlarından izleyip personel hakkında gerekli işlem yapılacağını söylediler gayet ilgili ve alakalı davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim. Olayın sonucunu öğrenmeyi kendilerinden talep ettim ben öğrendiğimde buraya da yazacağım.

Hakmar Gıda Logo
Hakmar Gıda30 Mayıs 2019 08:32

Müşterimize tarafımızdan geri dönüş yapılıp , sorun giderilmiştir.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler