Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Hakmar Gıda ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Hakmar Gıda Fiyat Oyunu

536görüntüleme
Mehmet
Mehmet 21 Temmuz 20:22

Hakmar Fiyat yanıltmacası. 3. Yakalayışım. 21 Temmuz 19:00 civarı Pendik Esenyalı merkez camii karşısı, Hakmar'dan karpuz almak istedim. Üzerine karşılıklı ikişer etiket konmuş. İki yönde de çekirdekli;3.95 Çekirdeksiz 4:95 yazıyordu. Bir adet çekirdekli karpuz seçtim. Kasaya geldiğimde, karpuzun çekirdekli olduğunu teyit edip, karpuz için poşet kalmadığı söylendi. 4 TL'ye bir de torba almam gerekti. Kredi kartımdan 59 TL çekildiğini ve karpuzun 4.95'den çekilmiş olduğunu görünce etiketlerde 3.95 yazdığını gösterdim. Manav reyonunda adam yok eski fiyat kalmış denilerek gidip 3.95 in birini 4.95 olarak değiştirdiler.

Diğeri hala 3.95 'di. Onu da hatırlatarak bu markette üçüncü defadır böyle bir sorun yaşıyorum, her defasında ürün ve fişleri kontrol etmemiz mi gerekecek dedim. Manav reyonunda adam yok. İkinci kez fiyat değişmiş, 4.95 'e 6.00 olmuş. Bizim hatamız mı yanıtını alınca iade edip çıktım. Hakmar gün içinde aynı ürüne kaç kez fiyat değişikliği yapıyor. Suç biz müşterilerde mi, market çalışanında mı, merkezden fiyat girende mi? Yolda bir kasıt mı var. Denetim nerede?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 736görüntüleme
 • 3 hafta önce

Hakmar Gıda İade Almıyor

Hakmar hilal konutları şubesinden 29.08.2022 tarihinde alışveriş yaptığım sırada tarttırarak 7.24 TL lik patlayacak mısır da aldık evde patlatırız diye ancak eve geldiğimde poşetin için de kelebeklerin uçuştuğu ürünün bozuk olduğunu fark edince hemen geri dönerek vakit kaybetmeden markete gittim anc...

Devamını oku
profile
 • 690görüntüleme
 • 30 Mayıs 20:47

Hakmar Gıda Kelek Karpuz İadesi!

Hakmar Pendik kavakpınar şubesinden karpuz aldım kelek çıktı. İade etmeye markete gittim iade edilemeyeceği söylendi. 50 TL lik karpuzu çöpe attım. İadesinin olmadığını söylemediler ve bunu belirten bir yazı da yok. Kendi ceplerinden gitmedi ama benim cebimden gitti.

Devamını oku
Hakmar Gıda Kelek Karpuz İadesi!
profile
 • 596görüntüleme
 • 23 Mayıs 19:12
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Hakmar Gıda Geri İade Yapmadılar

Ben şekerpınar Mah Akpınar sokakta oturuyorum. Bugün şeker pınardaki marketten karpuz aldık bozuk çıktı ve kırk BES lira ödedik. Ama markete iade götürdük almadılar. Bu zamanda zaten her şey ateş pahası. Almak zor. Çocuklar bari meyve yesin dedik o da bozuk çıktı. Bu konuda ne yapmam lazım? Lütfen ş...

Devamını oku
profile
 • 638görüntüleme
 • 16 Nisan 17:35
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Hakmar Gıda Ürün Kalitesizliği Hizmet Kalite Sorunu

Hakmar marketten karpuz aldım kötü çıktı mağaza müdürü değişim ve iade yapamayacağını söyledi karpuzu da mağazada bırakıp çıktım. Hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. İnsan evine bir şey almaya korkar hale getirdiniz.

Devamını oku
Hakmar Gıda Ürün Kalitesizliği Hizmet Kalite Sorunu
Hakmar Gıda Ürün Kalitesizliği Hizmet Kalite Sorunu