29 Mart 2016

Hakelsan Garanti Desteği Vermiyor.

Hepsiburada.com'dan almış olduğum ürün "Dörtlü Fişli Priz Papatya Golyat (Meşe) " garantiye göndermek için Hakelsan Elektrik Malz. San. Tic. Yetkili sevisine başvurdum. Ürünü göndermek istediğimi belirttim yalnız bana dönüleceğini belirtiler ama dönmüyorlar. Garanti imkanı sunduklarını belirten firmanın ürünlerini aldığınızda garanti belgesi de çıkmıyor nedense.

Mehmet 200 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 30 Aralık 2016

    Ürünüm para ialdesi oldu. Ama bu firmayı önermem. Telefonda yapılan saygısızlık ve bilgisizlik düzelmediği sürece.

  • Mehmet 07 Haziran 2016

    Hepsiburada ile irtibata geçtiğimde Hakelsan Elektrik Malz. San. Tic. İle iletişim kurmamı belirtti. İlgisizlikleri nedeni ile Hepsiburada'a bildirdim. Ürünü size göndersem siz gönderir misiniz dedim Hepsiburada kabul etti. Ürünüm garantide kabul edilmemiş ve hala tarafıma bozuk hali bile gönderilmedi. Kaldıki ürünüm içten zarar görmüş içinde yanık kokusu var ürünün sorunu belirğin ama kabul etmemişler. Hepsiburada'dan memnunum zaten yeterince ilgililer. Ama böyle saygısız ve ilgisiz bir firma ile çalışmasınızda önermiyorum hepsiburadanın. Gereğini arz ederim.

  • Hakelsan Temsilcisi07 Nisan 2016

    Mehmet Can Bey Sizinde belirttiğiniz üzere ürünümüzü Hepsiburada.com dan almış olduğunuz için geri iade etmek yada ürünle ilgili değişim talebiniz var ise hepsiburada.com ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.Tüm ürünlerimiz Garanti kapsamında olup tarafımıza ulaştığı anda yenisi ile değiştirilecek yada isteğiniz doğrultusunda iptal işlemi yapılacaktır.Bu konuda hem hepsiburada.com hem de biz müşteri memnuniyetine oldukça önem vermekteyiz. Bilginize sunar,iyi çalışmalar dilerim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön