13 Şubat 2014 #2291944

Hakan Çanta'dan Aldığım Çanta Deforme Oldu

Çilek Kızlı çanta aldım ve bu ürünü alırken görevliler tarafından iki yıl garantisi olduğu söylendi ve herhangi bir soruna karşı derhal değişim yapılabileceği ifade edildi. Çantada sadece bir dönem kullanılarak inanılmaz derecede deformasyon söz konusuydu. Çantanın dışındaki kumaşta soyulmalar ve iç astarında sökülme mevcuttu.


Çantanın kullanım sürecinde kirlenmesine istinaden bende çantayı yıkadım. Çünkü bu çantaları kullananlar neticede ilk okul çocuklarıdır ve çocukların ne kadar özenli olabileceğini tahmin etmek çok da zor olmasa gerek. Yıkanmaya bağlı deformasyon olduğunu söylediler ve kullanıcı hatası dediler ve değişim yapmadılar. Ayrıca personelin müşteriye yaklaşımları da çok laubali idi.

Gülden 1.557 Okunma

Cevaplar

  • Hakan Çanta Temsilcisi19 Mayıs 2014

    Ürününüz merkezimizdeki kalite yetkilileri tarafından incelenmiştir. Ürünün kalitesinde herhangi bir hata yoktur. Garanti belgesinde Yıkama Yapılamaz uyarısı mevcuttur fakat ürünün yıkandığı tespit edilmiştir.Üründeki deformasyon yıkama sırasında gerçekleşmiştir. Bu nedenle ürünün değişimi veya iadesi mümkün değildir. Hakan Çanta Müşteri İlişkileri Depatmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön