03 Eylül 2014

Hakan Çanta Kokan Matara İle İlgilenmedi

Kızıma Hakan Çanta'nın Hello Kitty' nin su matarasını aldım ve mataranın içinde ağır bir kimyasal kokusu vardı. Matarayı bir kez kendilerine tamir için gönderdim ve matara aynı kokuyla bana tekrar döndü. Matarayı tekrar kendilerine göndermek için aradım ve yurt içi kargoyla gönderebileceğimi söylediler ama kargo teslimata gittiğinde biz yurt için kargoyla çalışmıyoruz diye ürünü teslim almadılar. Kesinlikle bu konuda beni mağdur ettiler. Müşteri temsilcileriyle yaptığım görüşmelerde de üsluplarıyla beni çileden çıkardılar. En sağlıklısı diye gidip daha pahalıya en iyisini almaya çalışıyorsun ama bu bile yetmiyor. Hakan Çanta bu sorunu çözmeli.

Neşe 2.367 Okunma

Cevaplar

  • Neşe08 Eylül 2014

    firma ile kargo hakkında görüşmem 20 ağustostan sonra oldu. hakan çanta ile yapılan görüşmeler kaydediliyor deniliyor. eğer inanmıyorlarsa o tarihten sonra yapmış olduğum görüşmeyi dinlesinler. ben görüşme yaptığım telefonu bile verebilirim kendilerine. ayrıca bu matara kendileri ne daha önce gönderildi madem faturasız ürün kabul etmiyorlar daha önce aynı matarayı niye kabul ettiler ve yapmadan gönderdiler. ayrıca şunuda belirteyim bana daha önceki gönderimde not yazmışlar. notta şu şekilde matara tamiratı yapıldı ve aynı sorun tekrar ederse tekrar gönderebileceğimi söylemişler ve ben buna istinaden gönderdim. Matara resmen kimyasal kokuyor. aldığım yere o kadar şikayette bulundum ki ve her gece matarayı güzelce yıkayıp sabaha kadar sirkeli suda beklettim. yani insan sağlığı bu kadar ucuz olmamalı. Hakan çanta bence ürettiği ürünlerin kalite kontrolünu iyi yapmalı ve piyasaya sürdüğü ürünlerin arkasında durmalı matarada kapı gibi HAKAN ÇANTA Yazıyor faturaya gerek var mı?

  • Hakan Çanta Temsilcisi03 Eylül 2014

    Sayın ilgili, Müşterinin ürün faturası elinde değildir. Faturasız ürünler garanti kapsamına girmediğinden dolayı işlem yapılması söz konusu değildir. Firmamız Ups kargo ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır. ücret alıcı gönderiler Ups kargodan gelirse kabul edilir. Başka kargo şirketlerinden gönderilen ücret alıcı kargoları şirketimiz kabul etmemektedir. Yurtiçi kargo ile gönderilmesi bilgisi verildiği doğru değildir. Hakan Çanta Halkla İlişkiler Departmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön