Hakan Çanta Okul Çantası Sürekli Yırtılıyor.

Doğan K. |

Ben okul çantası aldım garantili diye 3 kere aynı yerden yırtılma, gönderiyorum dikip gönderiyorlar çantada dikilecek yer kalmadı. Yine gönderdim ama bu sefer aynı çanta gelirse avukatıma vereceğim, tüm mağduriyetimin hakkını arayacağım.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  12:15

  Sayın Doğan Karaçor

  Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise; hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır.

  Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün mağazalarımız ya da satış noktalarımız aracılığıyla merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın Hakan Çanta mağazasına ya da ürünümüzü satın aldığınız satış noktamıza ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir.

  Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla.

  Hakan Çanta Müşteri Hizmetleri