Hairbuy.org Yanlış Kalitesiz Ürün Satışı.

Yeşim Odabaş T. |

Birkaç gün önce yarım ay çıt çıt aldım, dünyanın parasını verdiğim saçtan hiç memnun kalmasın sarı renk saç istedim aralarında 50 gr yakın siyah saç çıktı, telefonda görüştüğüm M*** bey saçı boyayın dedi.

Saçı boyadıktan sonra siyah renkler hiçbir şekilde boya yemedi çünkü saç sahte tekrar telefon açtım adam hala ürününü savundu ve dünya kadar isim var deyip yüzüme kapattı, siparişi verdiğim K** bey ise ortalıkta yok ve asla fatura gönderiyorlar insan kandırıyorlar, sahte saçları satıp en ucuz saçları satıp bu konuyu mahkemeye taşıyacağım ses kayıtlarım var.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  17:48

  SAYIN YESIM T.

  SAÇLARIMIZ %100 GERCEK INSAN SACLARIDIR .

  FIRMAMIZ SIZINLE DEFALARCA TELEFON GORUSMESI YAPMISTIR FAKAT SIZIN GEREK FIRMAMIZA GEREK SAÇLARIMIZA HAKARET ETMENIZDEN DOLAYI SAGLIKLI GORUSMELER YAPILAMAMIŞTIR.

  SAÇLARI HICBIR SEKILDE GONDERMEDEN IADE KONUSUNDA ALDIGINIZ TAVIR VE IADE IPTAL SARTLARIMIZI DIKAKATE ALMADAN İADE TALEP ETTIGINIZ ICIN SIZE YARDIMCI OLAMAMIS BULUNMAKTAYIZ.

 • Yeşim Odabaş T.
  08 Eylül
  12:37

  Geçen gün dünyanın parasını verip bu firmadan yarım ay çıt çıt aldım sarı renk aldığım saçın aralarında 50 gr yakın siyah saç çıktı saç boya yemiyor çünkü imitasyon aradığımda kimse ilgilenmiyor param yandı boşa gitti fatura kesinlikle vermiyorlar ses kayıtlarım telefonundan duruyor konuyu mahkemeye taşıyacağım paramın peşindeyim böyle insan kandırarak ticaret yapanları piyasadan toplasınlar.