30 Nisan 2013
Yorum Yap
#1768777

Hadim A.V.M Hediye Ürünü Parayla Satma!

28. 04. 2013 - 16:27 - 108:fiş no ile Hadim Alışveriş Marketinden alış veriş yaptım. Aldıklarımın arasında 3 adet Cornetto dondurmada vardı. Kampanya dahilinde bir alana normal Cornetto dondurma bedava iken kasadan aldığım ürünler geçirilirken hediye olan ürünleri de geçirerek 1. 50TL fiyat yazılmaya çalışıldı her bir hediye ürün için.


Durum güvenlik kamerasından izlenebilir. Fişte yazılı kasiyer A. hanıma durumu izah ettim fakat biz bu kampanyaya başlamadık şeklinde bir cevap aldım. Halbuki kampanya dondurma firmasına ait. Yani bıraktıkları bedava ürünleri satarak hem haksız kazanç sağlamaktalar hemde vatandaşı yanıltmaya çalışmaktalar. Bu durumdan şikayetçi olup gereğini arz ederim.

Murat 205 Okunma

Cevaplar

  • Murat03 Mayıs 2013

    Herhangi bir görüşme gerçekleştirilmemiştir. Küçük yerlerden uzak durulması önerilir. Ben ve oturduğum site ve çevrem bu olay karşısında alış verişi ilgili marketten kesmiştir. Market vatandaşı dolandırmaya devam etsin. Cevap verme lüzumu görmediğine göre düşüncesi budur artık sanıyorum. Aldıkları haksız kazanç haram olsun. Önem verseler zaten çözüm getirirlerdi kanımca.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler