Toplam çözüm sayısı
..

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.7

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 14.301

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.7  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

22 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
 • 8468görüntüleme
 • 14 Haziran 10:49
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Randevu Sistemi

Hacettepe Hastanesi başhekimliğine ulaşmaya çalışıyorum bu mailim ile ortopedi bölümüne ulaşamıyorum çünkü. Bu nasıl bir sistemdir kimseye basit bir r...

Evren'in Teşekkür Mesajı
 • 14 Haziran 10:49

“Yankı hanıma sonsuz teşekkürler”

profile
 • 5923görüntüleme
 • 04 Şubat 11:58
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Ayhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 4487görüntüleme
 • 23 Ekim 2020 22:44
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız
Reyhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Güven'in Teşekkür Mesajı
 • 22 Temmuz 2019 21:07
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Teşekkürler”

Güven Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Tuba'nın Teşekkür Mesajı
 • 10 Mayıs 2019 08:37
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

“Şikayet çözüldü. Sistemden güncelliyorlar”

Tuba Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Güven'in Teşekkür Mesajı
 • 09 Temmuz 2018 10:38

“Teşekkürler”

Güven Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
 • 9286görüntüleme
 • 13 Ocak 2018 16:28
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Operasyon İçin Daha Ne Kadar Bekleyeceğim?

14/12/2017 tarihinde Genel Cerrahi Polikliniğine müracaat ettim. Operasyon olmam gerektiği kanısına vardılar. Telefon bilgilerimi aldılar, operasyon i...

Filiz'in Teşekkür Mesajı
 • 13 Ocak 2018 16:28

“Sayenizde kısa sürede hastaneden dönüş yaptılar ve bugün operasyonum gerçekleşti. Teşekkürler.”

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Hacettepe Üniversitesi Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi tıp eğitimi ve sağlık araştırmalarında hem Türkiye çapında hem de uluslararası ölçekte en saygın kurumlardan biridir. Kurumun sağlık hizmetleri, Hacettepe Tıp Merkezi Hastanesi’nin 1966’daki açılışı ile başlamıştır. O günden bugüne günün teknoloji ve bilimini arkasına alarak aralıksız gelişen Hacettepe Üniversitesi Hastanesi 4 hastaneden meydana gelmektedir. Modern tıbbın getirdiği tüm araç ve gereçlerin, alanının prestijli doktorları tarafından kullanıldığı hastane Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara üst düzey sağlık hizmeti sunmayı amaçlar. Ayrıca öğrenciler ve araştırmacılar için de önemli bir eğitim merkezidir. Kurumun bünyesinde yaklaşık 550 öğretim üyesi, 700 araştırma görevlisi, 750 sağlık teknisyeni, 1100 hemşire, 300 hastabakıcı ve 1200 personel yer almaktadır. Hastaların ve ziyaretçilerin, işlemlerini daha pratik şekilde yapabilmesi için Hacettepe Üniversitesi Hastanesi randevu, test sonuçları, refakat gibi ihtiyaçları online olarak da gerçekleştirmenizi sağlar. Daha detaylı bilgi almak için kurumun web sitesini ziyaret edebilir, sayfamızda paylaşılan kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Faaliyet Alanları

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nin temelde 3 farklı bölümü bulunmaktadır. Bunlardan erişkin hastanesi; kulak burun boğaz, kadın hastalıkları & doğum, ortopedi & travmatoloji, nöroloji, beyin & sinir cerrahisi gibi birimlere sahiptir. Örneğin, kadın hastalıkları & doğum bölümünde genel kadın sağlığı, menopoz – osteoporoz, doğum öncesi gebelik izlemi, risk taşıyan gebeliklerin takibi, tüp bebek, kadın kanserleri gibi birçok alanda hizmet verilmektedir. Bir diğer bölüm olan çocuk hastanesinde ise çocuk ve ergen ruh sağlığı & hastalıkları, alerji & astma, endokrinoloji, nöroloji, kardiyoloji gibi birimler yer almaktadır. Çocuk ve ergen ruh sağlığı & hastalıkları birimi içerisinde 0 – 18 yaş arası bireylere poliklinik hizmeti verilmekte, yatırılarak izlenmesi gerekilen hastalar psikiyatri ve pediatri bölümlerine yatırılmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nin bir diğer bölümü onkoloji hastanesi de oldukça kapsamlı bir sağlık hizmeti vermektedir. Bu alanda medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi, çocuk onkoloji, temel onkoloji, prevantif onkoloji gibi birimler çalışmaktadır. Bu alandaki medikal onkoloji birimi gündüz tedavi ve aferez ünitesi, 40 yatak kapasiteli onkoloji servisi ile çalışmaktadır. Hacettepe Üniversitesi Hastanesi tüm bunların yanı sıra eczanecilik hizmetiyle de hastalık & tedavi sonrası ilaç temini ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Erişkin, çocuk ve onkoloji hastanelerine hizmet veren Hacettepe Üniversitesi Hastanesi eczanesi 14 eczacı, 47 sağlık teknikeri, 18 hizmetli, 2 memur olarak toplam 81 personelden oluşmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi İletişim

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi telefon numarası +90 (312) 305 50 00 şeklindedir. 444 4 444 Hacettepe Üniversitesi Hastanesi telefon numarası üzerinden ise randevu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kurumun web sitesinde yer alan online randevu sistemi de söz konusu işleminizi hızlıca yapabilmenizi sağlar. Sıhhiye’deki Hacettepe Üniversitesi Merkez Kampüsü’nde yer alan hastane yazılı yolla irtibat kurmak isteyenler için internet adresinde bir iletişim formu da sunmaktadır. Dilerseniz Hacettepe Üniversitesi şikayet ve Hacettepe Üniversitesi yorumlarını okuyabileceğiniz sayfamızdan da yararlanabilirsiniz. Muayene, doktor, tedavi, randevu gibi birçok konu başlığına özgü gerçek kullanıcı yorumları sayfamızda yer almaktadır. Arzu ederseniz siz de hastane ile ilgili tüm görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Yapılan yorumları kullanıcıların yanı sıra hastanenin de gördüğünü bilmenizde yarar var.

Sıkça Sorulan Sorular

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi irtibat numarası nedir?

+90 (312) 305 50 00 numarası üzerinden ulaşabileceğiniz hastaneden 444 4 444 ile de randevu alabilirsiniz.

Online olarak da randevu alabilir miyim?

Evet, Hacettepe Üniversitesi Hastanesi’nin web sitesinde online randevu sistemi de yer almaktadır. İlgili yorumlara buradan ulaşabilirsiniz.

Randevumu nasıl iptal edebilirim?

Aldığınız randevuyu iptal etmek için, randevu aldığınız numaradan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Hacettepe Üniversitesi Hastanesi ile ilgili her türlü soru, görüş ve önerinizi paylaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.