4 g
#12426872

Güzel Hosting  Sürekli Sorun Yaşatıyor

Türk yapımı olduğu için biraz gururla bakıyordum ilk başta Güzel Hosting'e, fakat şimdi sadece bekliyorum. Bir hafta öncesinde sitem kapandı bunu çalışanlara bildirdim bana " tarafımızdan kaynaklanan sorundur özür dileriz " falan denildi açık sözlü olmalarını çok beğendim fakat sitemde bayağı bir hit kaybı gerçekleşti. Bir saat geçti aradan tekrar site çöktü, tekrar sorunu bildirdim arkadaşlara "sorun üzerinde gerekli işlemler yapılıyor "denildi bekledim sonrasında kullandığınız sunucuda sorun bulunduğu için yeni bir hosta taşınması gerekiyor denildi. Hoştu taşıdılar sağ olsunlar 6 ay ücretsiz host hizmeti sundular.


Aradan bir gün geçti tekrar yaşandı bildirdim sunucu üzerindeki dosyaları yeniden başlatıp sorunu düzelttiler yine. (bu işlemler sırasında site bayağı bir hit kaybı yaşıyor tabi.
Aradan bir hafta geçti sorun yok şu an fakat bugün 3 ay önce kurduğum yeni sitem yine aynı hatayı yani sunucu hatası veriyor. Bir sorun varsa bildirmeleri gerek!


O sorunu yaşatmamaları gerek. 1 yıl önce"x" firması ile çalışıyordum. Ücreti biraz yüksekti fakat 1 yıl boyunca bir kere bile sunucu kopukluğu yaşamadım. Daha doğrusu hiçbir sıkıntı yaşamadım müşteri temsilcilerinden 1 kere bile destek almadım. Demem o ki müşteri hizmetleri dışında genel olarak bir altyapı sıkıntıları var.

Mahmut Mahmut 155 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları