Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Güvenilir Gayrimenkul İade Süreci Zorlaştırması

profile
08 Mayıs
6.605

2020 yılında güvenilir gayrimenkulde yatırım yaptım. Bir yıllık yatırımımın sonunda otomatik olarak yenilendi ve 2023 yılına geldiğimizde her hafta benden ek yatırım yapmamı, referans bulmamı gibi zorunluluklar çıkardılar. Çıkmak istediğimde, yatırımımı 24 ay içinde geri alabileceğimi söylediler. Ben yatırım yaparken böyle kuralların olacağına dair bir bilgilendirme almadım ve böyle bir sözleşme de imzalamadım. Neden böyle zorluklar çıkarıyorsunuz?

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
İsmail
07 Haziran 15:10

, ,

Benzer Şikayetler

Güvenilir Gayrimenkul Paramızı Geri Alamıyoruz

profile
3 hafta önce
131

Yapmış olduğumuz iki yatırımda da büyük hayal kırıklığına uğramış olup eşim ve ben ikimiz de mağdur durumdayız. Güvenilir Gayrimenkul'den bu konuda çok muzdarip ve şikayetçiyiz. Durumumuzu nasıl çözüleceğini ilgili çalışanlar sürekli bizi oyalayıp erteliyorlar. Herhangi bir sonuç alamıyoruz. Lütfen ...

1 Destek

Güvenilir Gayrimenkul Ana Para İadesi

profile
3 hafta önce
199

Güvenilir gayrimenkul ana para iadesi 21.03.2022 Tarihinde öncü Hayat Medikal kozmetik san. Ve tic. Ltd. Adlı şirkete 20.000 TL yatırdım. Şirket, her ay %5 kar payı vereceğini taahhüt etti. 6 ay kadar taahhüdü yerine getirdi. Sonra ödemeleri ve yatırımları dolar kuruna çevirdiklerini, paramızın değe...

Güvenilir Gayrimenkul Paramı Alıkoydular!

profile
3 hafta önce
185

Nerede bu devlet nerede bu devletin askeri polisi neden kimse sesimizi duymuyor neden kimse bu olaya el atmıyor biz canımızı malımızı kime emanet edeceğiz neden adalet sistemi çalışmıyor isyan ettim arkadaş!

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Uğur

İlaha şikayetmi yazmak gerekiyor 2aydır ödeme alamıyoruz bizde yeğenim de 3 ayı doldu geri ödemesi yapılmıyor ve uygulama üzerinden zorla tik attırıp kasım da 24 ay boyunca ana parasını ödeyeceğiz diyorsunuz tabi elindeki sözleşmeleri alınca böyle oluyor.

Ertuğrul

Açık ve net olarak ne yapmak istediklerini anlamıyorum. İade süreci aşamasında lakayıt davranılıyor. İade ödemesi planlaması yok. Her telefonda farklı kişiler çıkıyor ve farklı konuşuluyor. Tekrar sizi ararız deniyor, dönülmüyor. Kısacası durum iyiyiye gitmiyor.

Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.
Benzer Şikayet Yaz