26 Ekim 2016 #6775216

Güven Varlık Yönetim Ödediğim Borcum Bankalar Sisteminde Hala Açık Görünüyor!

2014 yılında kapattığım ve borcu yoktur yazısı aldığım dosya bankalar sisteminde hala açık görünüyor. 4 aydır uğraşıyorum Güven Varlık Yönetimi'ni arıyorum güncellemeyi yaptıklarını söylüyorlar. Bankalara gidiyorum dosya hala açık görünüyor sonra tekrar arıyorum, biz güncellemeyi yapamayız borcunuz olan banka Yapı Kredi biz onlara bildirdik, onlar güncellemeyi yapacak diyorlar. Yapı Kredi Bankası'nı arıyorum onlar bizimle bir ilişkiniz yok, biz alacağımızı onlara devrettik" diyorlar.


Zaten Güven Varlık yönetimi dosyası açık görünüyor banka değil. Başta "güncellemeyi yaptık" diyorlar iki ay sonra "biz yapamıyoruz" diyorlar. Lütfen gerekli işlemin yapılmasını rica ediyorum emekli maaşımın üzerine kredi kullanacağım bu nedenle kullanamıyor. Mağdur oluyorum benimle irtibata geçip sorun en kısa zamanda çözülsün lütfen.

Türkan 6.237 Okunma

Cevaplar

  • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi29 Ekim 2016

    Merhaba; Şikayetinizin hangi dosya ile ilgili olduğunu tespit edebilmemiz ve isim benzerliği yaşanmaması için dosya hakkında (icra dairesi, icra dosya numarası,vs...) detaylı bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır; info adresimiz üzerinden bilgilerinizi paylaşmanız halinde en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön