25 Nisan 2013 #1761530

Girişim Varlık Yardımcı Olacağız Dediler Ama Yardımcı Olunmuyor!

2000 Yılından hakkımda haciz kararı verilmiş bir bankanın kredi kartı borcunu 2010 yılında alan Girişim Varlık Yönetim AŞ 13. 03. 2013 Tarihinde beni arayarak borcum olduğunu ve 1.400 TL ödeyerek borcumu kapatacaklarını söylediler. Bende 15 yaşında ağır engelli (Otistik) bir çocuğum olduğunu ve bu yüzden çalışamadığımı biraz süre verilmesini söyledim. Bir ay süre verildi.


Beni iki hafta üst üste aradılar. 04. 08. 2013 Tarihinde firmayı arayarak paranın hazır olduğunu hafta içerisinde yatırabileceğimi belirttim. Ama size indirim yapacağız diyerek oğlumun engelli belgesini vs. istediler ve beni bir hafta sonra borcum 3, 650 TL oldu. gerçekten çok zor durumdayım. 1 aydır çocuğumla ilgilenemiyorum.

Çetin 1.051 Okunma

Cevaplar

  • Çetin29 Nisan 2013

    Amaçları daha fazla para almak. Gerçekten insanların yaşadıkları hayatı değerlendirmiyorlar. Ben imkanlarım dahilinde borcumu kapatabilmek için 30' un üzerinde görüşme yaptım. Ama kanunlarımızdaki bazı eksiklikler nedeni ile insanları daha da perişan etmek ve aciz bırakmak için ellerinden geleni yapıyorlar. http://www.girisimvarlik.com.tr/tr/bize-borcunuz-mu-var/ Linki açarsanız yazılanla yapılanın fakı açıkca ortaya çıkıyor.

  • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi25 Nisan 2013

    Merhaba, İrtibat bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi aşağıdaki adresimize iletirseniz şikayetiniz ile ilgili en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. [email protected] GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön