05 Eylül 2013

Girişim Varlık Kaba ve Saygısız Personel!

05, 09, 2013 Saat 12:08 de Girişim Varlık tarafından arandığımda bana yeni dosya takipçim olduğunu söyleyen kaba saba bir bayan konuşmama bile izin vermeden sürekli olarak borç ödenecek, şöyle yaparız böyle yaparız gibi saygısız tavırlarda bulundu. Konuşmama izin vermeyeceğinden emin olduğum için telefonu kapattım. Bana geri dönüş yaparak bu yaptığınız için pişman olacaksınız bunun faturası çok ağır çıkacak şeklinde tehdit etti beni.

E** Hanım siz böyle büyük bir firmada temsilci olduğunuzu hala idrak edememişsiniz ve 19-20lı yaşlarda egosunu tatmin etmeye çalışan bir kız çocuğu gibi hareket edemezsiniz. Saygılarımı sunmam için Saygıyı hak etmeniz gerekir.

Mehmet 1.169 Okunma

Cevaplar

  • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn. Mehmet Mustafa Laleoğlu, 09/09/2013 tariinde yetkili kişiyle görüşme yapmanız sağlanmıştır. [email protected] GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ

  • Mehmet09 Eylül 2013

    Bana hala geri dönüş yapılmadı? Şikayetimle ilgili bir gelişme yok. Çok ilgisiz bir firma elinize düşenin Allah yardımcısı olsun.

  • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi05 Eylül 2013

    Merhaba, Talebiniz dikkate alınmış olup ilgili birime aktarılmıştır. İyi günler dileriz. [email protected] GİRİŞİM VARLIK YÖNETİMİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön