29 Nisan 2016

Güven Varlık Yönetim Şirketi Mağdur Etti.

Sitedeki diğer mağdurlarla aynı sorunum şirket çözüm üretmek değil sorun üretmek üzere kuruludur. Yapı Kredi Bankası haber ve bilgi vermeden Güven Varlık Yönetim'ine devretmiş. 2010 yılında devralınan borca 2016 yılında işlem yapılması ne kadar iyi niyetli olduğunu göstermektedir. Borcun kefili üzerinden baskı ve icra takibi başlattılar. %97.5 gibi faiz oranları ile istedikleri gibi tahsilat yapmaya çalışırlar. Gerekli yasal mercilere başvurdum. Gerekli şikayetleri de yaptım. Sitedeki diğer şikayetleri de referans göstermiş bulunmaktayım. Şirketin yazacağı cevap bellidir.
Şikayetinizin hangi dosya ile ilgili olduğunu tespit edebilmemiz ve isim benzerliği yaşanmaması için dosya hakkında icra dairesi, icra dosya numarası, detaylı bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır; info adresimiz üzerinden bilgilerinizi paylaşmanız halinde en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

İsmail 2.520 Okunma

Cevaplar

  • Güven Varlık Yönetim Müşteri Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Merhaba; İlgili dosyaya ulaşarak sizlere doğru bilgilendirme yapabilmemiz için belirttiğiniz bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder;gerekli bilgileri paylaşmanız halinde en kısa sürede sizlerle irtibat kurulacağını belirtmek isteriz. Teşekkürler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön