Güven Varlık Yönetim Rahatsızlık.

Burçin U. |

Akbank kredi kartına olan 4405 TL borcu yaklaşık 10.000 TL yaparak Güven Varlık Yönetim'e devretmişler. Bu söz konusu şirket ben hariç herkesi arayarak taciz etmektedir. En son eşimin annesini arayarak hoş olmayan durumlar ortaya çıkmasına sebep olmuştur. Firmayı aradığımda çıkan bayan hukuku çok iyi bildiğini bunun yasal hakkı olduğunu bağırarak söylemiş ve telefonu yüzüme kapatmıştır. Fakat TCK'da asla böyle bir yasal süreç yoktur. Ayrıca aile eş akrabanın aranamayacağı rahatsız edilemeyeceği belirtilmiştir. Kişilerinde böyle durumlarda yasal haklarını arama zarureti doğmuştur.

Etiketler :

Y.S. Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burçin U.
  27 Haziran
  12:52

  Sayın Güven Varlık Yöneticileri,
  Yazılan her şikayet için aynı standart cevabı yazmakla birlikte herhangi bir isim benzerliği vs.. gibi bir durum söz konusu değildir. Gayet net ve acık bir biçimde bu bilgiler sizde mevcuttur. Hatta bu güne kadar ulaşamadığınız kendime ait cep telefon numarasına bile ulaşmışsınız. Şikayatimde de belirttiğim üzere yasal süreçle birlikte şikayetim devam etmektedir.
  Teşekkürler...

 • 25 Haziran
  08:00

  Merhaba;
  Şikayetinizin hangi dosya ile ilgili olduğunu tespit edebilmemiz ve isim benzerliği yaşanmaması için dosya hakkında (icra dairesi, icra dosya numarası,vs...) detaylı bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır; info adresimiz üzerinden bilgilerinizi paylaşmanız halinde en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

  Teşekkürler.