28 Mayıs 2016

Güven Varlık Yönetim Borçlu Olmadığım Halde Sürekli Aranarak Rahatsız Ediliyorum.

Herhangi bir yere borcu olan biri değilim. Kredi kartı dahi kullanmıyorum. Güven Varlık birkaç ayda bir arayarak kişisel bilgilerimi istemektedir. Hiçte mecbur olmadığım halde sadece rahatsız edilmemek için bilgilerimi verdiğim halde sürekli aranarak taciz edilmekteyim. Bunun son bulması için ne yapacağımı da bilemiyorum.

İbrahim 2.587 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 02 Haziran 2016

    Birkaç yıl için her seferinde istediğiniz bilgileri verdiğim halde en az 4-5 kez arandım. Bunun dışında insanları bu şekilde arayıp bilgilerini istemeniz etik değildir. Etik davranışları olmayan kurumunuzun elinde sizi ilgilendirmeyen bilgilerin olması da sağlıklı değildir. Sizden ricam eğer yaptığınız iş samimi olarak içinize sinmiyorsa lütfen şirket politikanızı gözden geçiriniz.

  • Güven Varlık Yönetim Temsilcisi02 Haziran 2016

    Merhaba; Şikayetinizin hangi dosya ile ilgili olduğunu tespit edebilmemiz ve isim benzerliği yaşanmaması için dosya hakkında (icra dairesi, icra dosya numarası,vs...) detaylı bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır; info adresimiz üzerinden bilgilerinizi paylaşmanız halinde en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön