29 Ocak 2014

Güven Hastanesi'nin Acil Servisinde İğneyi Vurmadılar.

26.01.2014 tarihinde saat 12.00- 12.15 civarlarında oğluma penicilin iğnesi yapılması için Doktor reçetesi ile başvurduğum Güven Hastanesi Pediatri (çocuk) Acil Bölümü önce iğneyi yapabileceklerini söylediler ve reçeteyi istediler. Reçeteyi gördüklerinde o reçeteyi kendi doktorlarının yazmadığını ve yapamayacaklarını bildirdiler.

Türkiye Cumhuriyetinin Profesör Unvanı verdiği bir doktorun (Prof.Dr.H**i K**) reçetesinde kaşesi ve dip no'su olmasına rağmen, üstelik iğnenin özellikle hastane ortamında yapılması gerekirken, acil serviste iğne yapımını red etme hakları var mıdır? Bizi pazar günü hasta bir çocukla başka hastane aratmak zorunda bıraktıkları için şikayetçiyim.

İşın 3.554 Okunma

Cevaplar

  • Güven Hastanesi Temsilcisi05 Şubat 2014

    Güven Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hastanemiz, kendi bünyemizde çalışan kadrolu hekimlerimizin ve anlaşmalı olduğumuz hekimlerin uyguladıkları tedaviler dışında uygulama yapmama kararı almıştır. Hasta ve hasta yakınlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize iletmiş olduğunuz bildirimleriniz için sizlere teşekkür ederiz. Her türlü soru ve görüşleriniz için Hasta Hakları Birimimizi 312 457 26 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön