28 Nisan 2014

Güven Hastanesi'ndeki Kalp Ameliyatı Sonrası İlgisizlik.

12 Nisan'da Annem (H** S**L** ) Güven Hastanesi'nde M**K** tarafından ameliyat edildi. 6 gün sonra taburcu oldu. Taburcu olduktan 4 gün sonra kalbi durdu, zorda olsa hayata döndürdük. Annem yoğun bakımda komada. Ölüm riski olan bir süreci yani komadin ilacının yoğun kullanıldığı en önemli olan taburcu olunduktan sonraki 3 günlük süreç sonunda kan değer ölçümü yaptırdık sonuç 1,5 çıktı.

İki kapakçık değişti ve bu sonucu N** adındaki hemşireye bildirdik. O da tamam komadine devam edin iğneye gerek yok demişti. Ertesi günde bu başımıza geldi. Ya kardeşim sizin doktorunuz ne işe yarar ? Bu mu insana verdiğiniz değer? Annem ölüm döşeğinde ayıp bir kez bile aranmaz mı hasta ne durumda diye?

Doğukan L. 5.738 Okunma

Cevaplar

  • Güven Hastanesi Müşteri Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Güven Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hastamızın bildirdiği şikayet konusu Genel Müdür'ümüze, hasta haklarından sorumlu Başhekim yardımcımıza ve Başhekim'imize bildirilmiştir. Başhekim yardımcımızın yaptığı incelemeden sonra aşağıdaki açıklamayı size iletmek isteriz. '' Hastamız taburcu olurken kendisine teslim edilen Epikriz ( Taburcu) raporunda ilaçlarını nasıl kullanacağına dair ayrıntılı bilgilendirme yapılmıştır. İyileşme sürecinde, eğitim hemşirelerimiz ve gerekli olduğunda Kalp Damar Cerrahisi doktorlarımızla iletişim sağlanmaktadır. Hasta yakınımız her ikisiyle de iletişime geçmiş ve yaşadığı yerde gözetimi altında bulunduğu hekimin önerileri doğrultusunda davranılması gerektiği bildirilmiştir. Operasyon sırasında hastamızda var olan ritm problemine yönelik Ablasyon tedavisi uygulanmıştır. Yaşanan kötü sürecin kan sulandırılmasına ait tedavideki aksaklıktan ziyade yeni bir ritm problemine bağlı olabileceği düşünülmektedir. Hastamıza acil şifalar diliyoruz.'' Hasta ve hasta yakınlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize iletmiş olduğunuz bildirimleriniz için sizlere teşekkür ederiz. Her türlü soru ve görüşleriniz için Hasta Hakları Birimimizi 312 457 26 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön