06 Haziran 2016
Yorum Yap
#5657464

Güven Hastanesi Mağdur Edildim!

01/06/2016 tarihine kadar. İlgili tarihte romatoloji doktorunda randevum vardı muayenemi olduktan sonra doktorum bazı tahlil ve tetkikler istedi ve 04/06/2016 tarihine randevu verdi. Sekreteri ilgili tahliller için yönlendirme yaptı. Bir tahlili aynı gün olamayacağını ertesi gün yapılabileceğini söyledi. Bende şehir dışından geldiğim için mecbur Ankara'da kalmak zorunda bulunduk.


Ertesi gün ilgili tahlil için gittiğim bölümde bana bir form imzalatılmak istendi. Bende bunun ne olduğunu sorduğumda yapılacak tahlil için sedasyon uygulanmasıydı. Bende hemşirelere bir yanlışlık olduğunu doktorumun böyle bir şeyden bahsetmediğini söylememe rağmen ısrarla tahlil yaptırılmak istendim. Zorda olsa doktorumla görüştürdükten sonra yapılan hatanın farkına varıldı. İlgili bölüm sekreterine gittiğimizde bir özür bile dilemedi. 3 gün Ankara konaklama 1000 TL masraf ve ucuz kurtulduğum tahlil.

Serkan Serkan 8.103 Okunma

Cevaplar

  • Güven Hastanesi Temsilcisi07 Haziran 2016

    Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hastamız ile görüşülerek gerekli bilgiler alındı. Konu araştırılarak hastamıza geri dönüş yapıldı. Hasta ve hasta yakınlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize iletmiş olduğunuz bildirimleri için teşekkür edildi. Her türlü soru ve görüşleriniz için Hasta Hakları Birimimizi 312 457 26 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler