25 Nisan 2013 #1762465

Güven Hastanesi Doktorun Ve Başhekimin Üslubu!

Ocak 2013 ayında trafik kazası sonrası kolda 3 yerden kırık ve yüzdeki elmacık kemiklerinin kırılmasıyla Güven Hastanesine yatışı mı gerçekleştirdim. Soyadını unuttuğum ortopedist doçent **ın bana olan ilgisi sadece pansuman değiştir , odaya gelip ağrı var mı yok mu sorularıyla oldu.


Kolum eskisi gibi olacak mı, koluma ne işlemler yapacaksınız sorularına cevap ölmediğine dua et oldu. 10 gün yattıktan sonra bana hadi artık git sen çok oldun başka hastalara yatacak yer yok gibi doktorluğa yakışmayacak sözlerde bulunması.


Nitekim olay büyüdü ve başhekime kadar çıktık ve şikayet ettik. başhekim kısaca biz paramıza bakarız yatacak ta çok yerimiz var dedi.

Gokhun 1.001 Okunma

Cevaplar

  • Güven Hastanesi Temsilcisi30 Nisan 2013

    Güven Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hastamızın medikal tedavisi tamamlanmış ve şifa ile taburculuğuna karar verilmiştir. Ancak hastamız otelcilik hizmetlerinden faydalanmak için yatışının uzatılmasını talep etmiştir. Hastanemizde doluluk oranları çok yüksektir. Acilden başvuran ve ameliyat olacak hastalarımıza yer açabilmek adına yatış talebi geri çevrilmiştir. Hastamız taburcu olurken hem birincil hekimi hem de başhekimlik konuyla ilgili bilgilendirme yapmıştır. Hasta ve hasta yakınlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize iletmiş olduğunuz bildirimleriniz için sizlere teşekkür ederiz. Her türlü soru ve görüşleriniz için Hasta Hakları Birimimizi 312 457 26 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Özel Ankara Güven Hastanesi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön