24 Nisan 2014

Güven Hastanesi İğne Yaparken Fahiş Ücret Aldı.

23 nisan olması ve polikliniklerin kapalı olması nedeniyle Güven Hastanesi'ne Novosef 1g'lik antibiyotik iğnemi vurulmak için gittim, fakat elimde olsaydı ve zamanı geçirmeyeceğime inansaydım başka hastaneleri denemek isterdim. Hoş Güven Hastanesi'nin ilerisinde ** hastanesi var ve aralarındaki fiyat farkının da çok olabileceğini zannetmiyorum.

Özel hastanelerin "buldun akıllıyı haydi parasını alalım o zaman politikasından" ne zaman kurtulacaklarını bilemiyorum. İlacımı getirdiğim hastaneden en fazla 21 yasında olan bir hemşire tarafından iğnem yapıldı ve 22 tl'yi bayıldım. Şırınganın 0.25 TL olduğu bir dünyada yaşarken 22 TL'lık aradaki farkı umarım o küçücük hemşirenize de veriyorsunuzdur.

Pinar 6.010 Okunma

Cevaplar

  • Güven Hastanesi Temsilcisi28 Nisan 2014

    Güven Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hastamızın bildirdiği şikayet konusu Genel Müdür'ümüze, Hasta Hakları'ndan sorumlu Başhekim yardımcımıza ve Başhekim'imize bildirilmiştir. Hasta ve hasta yakınlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize iletmiş olduğunuz bildirimleriniz için sizlere teşekkür ederiz. Her türlü soru ve görüşleriniz için Hasta Hakları Birimimizi 312 457 26 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön