01 Haziran 2016

Güven Hastanesi Acil Yetersizliği!

31.05.2016 tarih saat:21 de acil bölümüne "acil" girmemiz neticesinde giriş işlemleri için kimliğimizi bankoya verdiğimizde hastamızın geliş nedeni, rahatsızlığı, sağlık güvencesi v.b hiçbir soru sorulmadan en az 45 dk beklersiniz gibi bir konuşmayla karşılaştık. Ankara' nın en eski özel hastanelerinden olmasına rağmen devlet hastanelerinin acil birimlerinden yetersiz bir duruma düşmesi düşündürücü!

O anda en azından ne şikayet olduğu öğrenilmeli ve duruma göre bekletilmeli. Bırakın doktor yüzü görmeyi ateş ve tansiyon ölçmeye hemşire yok. Sonuç olarak çıkıp M***' ya gittik ve gerçekten hizmet ilgi alaka burada. Sanırım bu yüzden sürekli özel hastaneler açılıyor.

Selahattin 2.474 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin'in Teşekkür Mesajı07 Haziran 2016

    Güven Hastanesi yetkilisi tarafından birkaç kez aranıp bilgi verilmistir. Ilgi ve alakadan ötürü teşekkür ederim

  • Güven Hastanesi Temsilcisi07 Haziran 2016

    Öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hasta yakınımız ile görüşülerek gerekli bilgiler alındı. Acil Servisten sorumlu Başhekim Yardımcımıza durum aktarıldı. Hasta yakınımız arandı ve görüşme yapıldı. Hasta ve hasta yakınlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek adına bize iletmiş olduğunuz bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Her türlü soru ve görüşleriniz için Hasta Hakları Birimimizi 312 457 26 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön