Güve Şikayetleri

(32 şikayet)
Yayla Bakliyat

Son kullanma tarihi 2019 açılmamış mısır paketinin 2 'sinden de kurt ve güve kaynıyordu.

13 Kasım
Yayla Bakliyat

A La Çiftçi marka Mas Fasülyesi almış bulundum paketi kestikten sonra bir sürü ölü güve ve kurt döküldü paketin içinden. Verdiğim paraya yazık oldu ve o görüntü gerçekten çok korkunçtu.

13 Ekim
Filiz Makarna

Filiz Markası'nın İrmik paketinin son tüketim tarihine 1 yıl varken yeni açılan paketin içi güveli çıktı. Marketten alındığından beri de buzdolabı kapağındaki raflarda muhafaza ediliyordu.

13 Ekim
Tarsus Belediyesi

Eshabı Kehf otobüsüne 4 katı öğrenci biniyor. Can güvenliği 0. Bir arabanın daha gelmesini istiyoruz, boş yere konser yapana kadar kadar bir otobüs daha alınsın!

04 Ekim
Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi

Antalya Eğitim Araştırma Hastanesi 'nde güvenlik görevlisi çalışıyor ve de davranış bozukluğu var gelen ziyaretçilere sana gıcık gittim seni yukarıya göndermeyeceğim diyecek kadar kendini yetkili görebiliyor ma…

27 Eylül
Hakmar Gıda

Hakmar Gıda bakliyat paketlerini tek tek açmak zorunda kaldım. Hiç açılmamış olan bulgur güvelenmiş. Ve bütün bakliyat paketlerinin arkasında 2'şer 3'er delik var? Markaları Reis ve Rençber. Bu nasıl iş?

23 Eylül
Avanos Belediyesi

Bugün Kapadokya'da Avanos Seramik adında bir seramikçiye girdik, gayet güzel ilgilendiler. Daha sonra birkaç parça eşya aldık. Aynı ürünlerin fiyatını başka birkaç satıcıya daha sorduk, bize Avanos Seramik baya…

13 Eylül
Filiz Makarna

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

06 Eylül
Ülker Kellogg's

Special K meyveli diyet krakerinden fıkır fıkır kurt tırtıl çıktı. Kusmaktan içim bir hal oldu. Bir daha almam böyle bir ünlü markadan hiç beklemezdim.

05 Eylül
Real Halı Yıkama

Real Halı yıkamaya verdiğim halı-kilimleri zor teslim aldım. Kilimlerin el dokuması olduğunu belirtmeme rağmen ilk geç teslimatta ıslak ve boyaları akmış teslim edildi. Tekrar götürdüm, tekrar işleme sokacaklar…

05 Eylül

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön