27 Nisan 2015

Gürses Oto'dan Aldığım Araç Sorunlu!

Kasım 2014'de Gürses Oto'dan aldığım minibüs ile ilgili şikayetlerim var birincisi araç ile ilgili yapılan masraf faturaları bana verilmedi adresinize göndereceklerini söylediler fakat gönderilmedi. Defalarca satış temsilcisi şaban beyi aramama rağmen gönderilmedi ikincisi servis ile ilgili aracı aldığım günden itibaren otomatik kapısından sesler geliyor randevu alıp servise gitmeme rağmen bugün yoğun olduklarını ve arabaya bakamayacaklarını söyleyip başka gün gelmemi söylediler. Tekrar randevu alıp servise gittim bu sefer bu işin uzun süreceğini arabanın serviste kalması gerektiğini söylediler. Tekrar randevu alıp gittim aynı şekilde yine arıza giderilmedi ve hala kapıdan sesler geliyor.

Abdullah 1.271 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah22 Aralık 2016

    Gürses oto çalışanları yalan söylüyor aracın hiçbir problemi çözülmedi

  • Abdullah16 Ekim 2016

    Aracın otomatik kapısından gelen sesler ile ilgili hiçbir şey yapılmadı ve halen sesler gelmeye devam ediyor gürses otodan şikayetçiyim

  • Gürses Oto (İstanbul) Temsilcisi25 Mayıs 2015

    “Ruhsat ve faturalar gizli bilgi içerdiği için müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmemektedir. Özel bir zarfa konularak müşterimize elden teslim edilmektedir. Bu zarf içinde aracın yedek anahtarı, anahtar code kartı da yer almaktadır. Ayrıca aracın bandrol makbuzu teslimat sonrasında yaklaşık 1 hafta içinde teslim edilmektedir. Söz konusu fatura bandrol makbuzu ise müşteri bu bandrolü dilediği zaman bayimize uğrayarak teslim alabilir. Söz konusu araç 10152 km 28/03/2015 tarihinde “YOLCU KOLTUKLARINDAN BİRİ DİK DURMUYOR” şikayetiyle servisimize gelmiştir. Yapılan kontrollerde koltuk amortisörünün değişmesi gerektiği tespit edilmiş ve koltuk amortisörü sipariş verilmiştir. Parça siparişinin gelmesi üzerine; müşterimiz ile randevu tarihi 16.04.2015 11.30 olarak belirlenmiştir . Müşterimiz randevu tarihinde geldiğinde; aracın koltuk amortisörü için işlem yapılırken gelen parçanın araca uygun olmadığı tekrar parça siparişi verildiği ve 21.04.2015 tarihinde geleceği paylaşılmıştır. Ayrıca müşterimizin “SEYİR HALİNDE GİDERKEN SAĞ SÜRGÜLÜ KAPI SES YAPIYORMUŞ “ talebi, aracın kapı ve trim ayarları yapıldıktan sonra yol testi ve kontrolleri yapıldıktan sonra araç müşteriye teslim edilmiştir.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön